Podcast miejski

i

Autor: Artur Celiński Zaprasza Artur Celiński

PODCAST MIEJSKI

Dwa nowe odcinki Podcastu Miejskiego: po wyborach w Warszawie i Gdyni

2024-04-12 12:09

Redaktor naczelny "A-m" Artur Celiński rozmawia z Kubą Snopkiem o wyborach w Warszawie i z Martyną Regent o wyborach w Gdyni.

Podcast Miejski: Powyborczy komentarz warszawski 

W Warszawie wybory to już w zasadzie odległa przeszłość - nie było niespodzianki, nie będzie drugiej tury. Czy mielibyśmy w Warszawie drugą turę, gdyby nie piękna pogoda? Kiedy warszawska kampania przeszła od tematów istotnych do plebiscytu na gadżety? Czy Trzaskowski i Biejat za rok spotkają się ponownie w walce o stołek prezydencki? I co – w związku z tym – czeka Warszawę przez najbliższe 12 miesięcy?

Artur Celiński i Kuba Snopek zapraszają do warszawskiego komentarza powyborczego.

Listen to "Powyborczy komentarz warszawski" on Spreaker.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Podcast Miejski: Co się stało w Gdyni? 

W Gdyni sytuacja jest skrajnie odmienna: nie tylko będzie druga tura, ale zabraknie w niej jednego z "wiecznych" prezydentów. Jak to się stało, że Wojciech Szczurek przegrał wybory na prezydenta Gdyni i po 26 latach rządzenia jest zmuszony ustąpić? Co się wydarzyło? Czy Aleksandra Kosiorek i Tadeusz Szemiot są lepszymi osobami na to stanowisko? A może Szczurek przegrał sam ze sobą? Artur Celiński rozmawia z Martyną Regent, gdynianką i miejską aktywistką o tym, co się w istocie wydarzyło, kto jest kim w tej nowej układance i czego można się jeszcze po Gdyni spodziewać. 

Listen to "Co się stało w Gdyni?" on Spreaker.

CZYTAJ WIĘCEJ:

2k

Polecany artykuł:

Podcast miejski