Architektura MuratorWydarzeniaHala Cracovia wśród pięciu najlepszych realizacji świata

Hala Cracovia wśród pięciu najlepszych realizacji świata

Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski przyznał nagrody dla najbardziej wyróżniających się obiektów sportowych. Wśród pięciu docenionych w ten sposób realizacji znalazła się hala Cracovia projektu Biura Lewicki Łatak

Hala Cracovii
Hala dopełnienia ofertę sportową
Błoń, gdzie znajdują się już stadiony
Wisły i Cracovii oraz korty tenisowe
Hala dopełnienia ofertę sportową Błoń, gdzie znajdują się już stadiony Wisły i Cracovii oraz korty tenisowe
Fot.: Wojciech Kryński
Centrum sportowe w Jaworznie Na terenie nieczynnego kamieniołomu w Jaworznie planowane jest centrum sportowe wraz ze stadionem lekkoatletycznym i kompleksem hotelowym. Projekt zespołu opracowało biuro Mateusz Tański & Associates.
Centrum rekreacyjne FALA PARK w Wolsztynie. Sport na dachu Charakterystyczna sylwetka centrum sportowo – rekreacyjnego w Wolsztynie powstała w rezultacie umieszczenia na dachu pełnowymiarowego kortu tenisowego
Sport i ekologia po śląsku. Nowe centrum sportowe w Katowicach Centrum sportowe dla wszystkich buduje w Katowicach prywatny deweloper. Za koncepcję projektu odpowiada Biuro Projektowe Małeccy. Realizacja ma zakończyć się w 2012 roku.
Centrum sportowe w Szanghaju Centrum sportowe w Szanghaju autorstwa pracowni gmp – von Gerkan, Marg and Partners to kompleks składający się z: krytej pływalni, hali sportowej, otwartego basenu pływackiego oraz centrum prasowego. Autorzy, aby stworzyć wyrazisty charakter architektoniczny całego zespołu, zaprojektowali powtarzalny moduł konstrukcyjny służący do budowy przekryć dachowych poszczególnych obiektów.