Architektura MuratorWydarzeniaJ&B i 1500m2 wspierają młody dizajn

J&B i 1500m2 wspierają młody dizajn

Ruszył konkurs dla młodych projektantów i architektów zorganizowany wspólnie przez warszawski klub 1500m2 i markę J&B. Projektanci mają szansę wygrać zlecenie polegające na realizacji projektu baru i innych elementów wnętrza popularnego klubu-loftu

Budżet na realizację projektu (w tym wynagrodzenie projektanta) to 25000 zł. Koncepcja wystroju w kreatywny sposób wykorzystywać musi charakterystyczne elementy brandingu J&B. J&B jest marką która ściśle współpracuje z młodymi artystami i twórcami ciekawych inicjatyw w obszarze kultury miejskiej. Konkurs na zaprojektowanie baru w 1500m2 to jeden z elementów naszej długofalowej strategii wspierania najciekawszych przejawów kreatywności młodych ludzi - mówi Łukasz Piwowarczyk, brand manager J&B.
W nadchodzącym roku szykujemy więcej akcji tego typu - dodaje. Organizatorzy liczą na pomysłowość i spryt młodych projektantów. Czekamy na projekty, które mądrze nawiązują zarówno do surowego charakteru wnętrza 1500m2, jak i do marki naszego partnera J&B - zapewnia Dorota Grochulska, manager klubu 1500m2. I dodaje - Dla architektów oraz projektantów to szansa na zdobycie ciekawego zlecenia i pokazanie się w jednym z najpopularniejszych klubów w Warszawie.

Konkurs trwa od 30 września do 25 października i otwarty jest dla wszystkich chętnych. Szczegółowy regulamin oraz niezbędne materiały znajdują się na stronie www.1500m2.com/konkurs.


Szczegółowe informacje: Agata Twardowska 
/ e-mail: a.twardowska@alboalbo.com / tel. 022 465 15 95

fotka z /zdjecia/Plakat(1).jpg
Krajobraz po bitwie i sprężone powietrze! Czwarta edycja Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi potrwa od 14 do 30 października 2010 roku. Tematem przewodnim jest AMAZING LIFE – niezwykłe życie