fotka z /zdjecia/DAZ_M8_in_China_03.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury

NIE materialna architektura

2010-02-19 1:00

Z cyklu „KOŁO architektury” spotkanie z Robertem Koniecznym, autorem najsłynniejszych domów na świecie - Aatrialnego, Bezpiecznego, OUTrialnego.

19.02.2010 / 18.00Salon firmowy KOŁO - Centrum Witekul. Handlowców 13, 32-085 Modlniczka k/Krakowa

NIE materialna architektura - spotkanie z Robertem Koniecznym (KWK Promes www.kwkpromes.pl), który według magazynu "Wallpaper" jest jednym ze 101 najbardziej ekscytujących architektów na świecie oraz jako jedyny z Europy Środkowowschodniej znalazł się na liście 44 Young International Archiects.

Architekt przedstawi - Dom Bezpieczny - finalista Word Architecture Festiwal 2009 w Barcelonie, Dom OUTrialny, który znalazł się w pierwszej trójce LEAF Awards 2009, Dom Atrialny, a także zrealizowany w zeszłym roku ekologiczny Dom TypOwy.

Piątkowe wydarzenie jest pierwszym, które zainauguruje cykl KOŁO architektury. Z uwagi na charakter spotkania ilość miejsc jest ograniczona.Aby otrzymać zaproszenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.kolo.com.pl/.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zwiastuny trzech dokumentów filmowych poświęconych architekturze w reżyserii Jadwigi Kocur -„Porwanie Europy”, „Dwugłowy smok” i „Światła Saturna”.