Architektura MuratorWydarzeniaPlan na plan! – autorskie pomysły na konsultowanie planów miejscowych

Plan na plan! – autorskie pomysły na konsultowanie planów miejscowych

Stowarzyszenie Odblokuj od początku swojej działalności angażuje mieszkańców do współodpowiedzialności za przestrzeń, popularyzuje konsultacje społeczne, a zawiłe procedury planistyczne przekłada na język zrozumiały dla wszystkich. Właśnie wydało przewodnik po partycypacji w planowaniu miejscowym, w którym dzieli się swoimi doświadczeniami. Publikację będzie można bezpłatnie otrzymać podczas spotkania podsumowującego projekt.

Plan na plan! – autorskie pomysły na konsultowanie planów miejscowych
M4_RAKOWIEC_METAMORFOZY. Warsztaty projektowe w Warszawie Stowarzyszenie na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego „Odblokuj” zaprasza do udziału w warsztatach architektonicznych. Termin nadsyłania zgłoszeń przedłużony do 31 lipca
Stowarzyszenie Odblokuj na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego Projekt M3 to odwzorowanie typowego dwupokojowego mieszkania na warszawskim osiedlu Służew nad Dolinką. Symboliczny pawilon który stanie się miejscem akcji, warsztatów, wystaw poświęconych architekturze osiedla, jego przeszłości oraz wizjom przyszłych zmian ma sprowokować dyskusję o podnoszeniu jakości życia ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie potencjału zielonej przestrzeni.