Architektura MuratorWydarzeniaPROCAD EXPO 2010 – Kolejne miasta. Szczecin, Białystok, Lublin. Największa impreza dla projektantów jedzie dalej!

PROCAD EXPO 2010 – Kolejne miasta. Szczecin, Białystok, Lublin. Największa impreza dla projektantów jedzie dalej!

Prelekcje podzielone na branże architektura/konstrukcje, mechanika/przemysł, infrastruktura oraz media i grafika 3D dotyczyć będą poszczególnych etapów projektowania, kreujących nowe sposoby myślenia o budynku, cyfrowym prototypie czy infrastrukturze drogowej. Ciekawą formą, którą oferuje PROCAD jest połączenie seminariów z zajęciami warsztatowymi.

Duże zainteresowanie oraz wysoka frekwencja w 5 miastach, w których gościło PROCAD EXPO 2010 w maju b.r. spowodowało, że największa impreza dedykowana projektantom jedzie dalej! W październiku PROCAD EXPO zagości w Szczecinie, Białymstoku i Lublinie. Tegoroczne PROCAD EXPO do tej pory odwiedziło 1,5 tysiąca osób, a organizator ma nadzieję na kolejnych kilkaset gości w nowych 3 lokalizacjach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Tematy pokazów i warsztatów zebrały bardzo pozytywne opinie podczas majowego tourne dlatego też zostaną niemal w niezmienionej formie powtórzone w Szczecinie, Białymstoku i Lublinie.

Goście największej w Polsce konferencji/wystawy dla użytkowników systemów CAD będą mieli okazję uczestniczyć w kilkudziesięciu seminariach i warsztatach poruszających tematykę szeroko rozumianego komputerowego wspomagania projektowania. Prelekcje podzielone będą na branże: architektura/konstrukcje, mechanika/przemysł, infrastruktura oraz media i grafika 3D. Poruszane tematy dotyczyły będą poszczególnych etapów projektowania, zarówno tych przysparzających najwięcej problemów jak i kreujących nowe sposoby myślenia o budynku, cyfrowym prototypie czy infrastrukturze drogowej.

Ciekawą formą, którą oferuje PROCAD, jest połączenie seminariów z zajęciami warsztatowymi. Równolegle do pokazów goście będą mieli okazję w specjalnie przygotowanej przestrzeni własnoręcznie przećwiczyć poznane narzędzia i nowości. Szczegółowa agenda konferencji i warsztatów www.procad.pl/procadexpo

Szczecin - Hotel Novotel, Al. 3 maja 31-5.10.2010
Białystok - Hotel Branicki, ul Zamenhofa 25-12.10.2010
Lublin - Hotel Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29-15.10.2010

Bezpłatne rejestracja na PROCAD EXPO 2010: www.procad.pl/procadexpo


PROCAD SA

PROCAD to spółka zajmująca się wdrożeniami systemów CAD od 1988 roku, której główną misję stanowi dostarczanie projektantom i konstruktorom skutecznych narzędzi wspomagających projektowanie i wytwarzanie.

Dziś PROCAD to jedna z największych spółek informatycznych działających na polskim rynku systemów CAD. Od początku istnienia firma związana jest z potentatem wśród producentów systemów wspomagających projektowanie, firmą Autodesk.

W ciągu wieloletniej współpracy z Autodesk PROCAD otrzymywał wiele wyjątkowych statusów i wyróżnień, między innymi, już od roku 1995 miał tytuł Autodesk System Center. Ostatnio, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, PROCAD otrzymał tytuł Autodesk Gold Partner.

Największym, spektakularnym wyróżnieniem była przyznana na corocznej, ogólnoświatowej konferencji Autodesk w roku 2000 nagroda Autodesk Systems Center of the Year 1999/2000 (dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

Ofertę PROCAD uzupełniają: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących (głównie ploterów wielkoformatowych), usługi Działu Wsparcia Technicznego, a także coraz mocniejsza oferta oprogramowania własnego autorstwa. W chwili obecnej w portfolio PROCAD znajduje się ponad 20 własnych aplikacji działających nie tylko jako nakładki lub biblioteki, ale także jako samodzielne programy.

fotka z /zdjecia/konferencja_w_multikinie_art.jpg
Pawilon narodowy Szwajcarii na Expo 2010 w Szanghaju Opracowany przez biuro architektoniczne Buchner Bründler and element GmbH pawilon, z użytkowym, zielonym dachem, po którym jeździ wagonik na szynie reprezentował Szwajcarię na Expo 2010, którego temat przewodni brzmi "Lepsze Miasto, Lepsze Życie". Wystawę pokazał Instytut gta.
Wielka Brytania na Expo 2010 w Szanghaju Opracowany przez Foreign and Commonwealth Office pawilon jest wyrazem demonstracji kreatywności oraz innowacyjności, i będzie reprezentować Wielką Brytanię na Expo 2010, którego tematem przewodnim jest "Lepsze Miasto, Lepsze Życie".
Atmosfera harmonii w austriackim pawilonie na Expo 2010 Biomorficznych kształtów pawilon pokrywa połyskująca skóra z porcelany. Austriacka prezentacja na Światowej Wystawie Expo 2010 w Szanghaju (od 1 maja do 31 października 2010) przybiera formę futurystycznego pawilonu opracowanego przez wiedeńskie biuro architektoniczne SPAN i Zeytinoglu Architects.