Architektura MuratorWydarzeniaTargi Mondial du Bâtiment w Paryżu

Targi Mondial du Bâtiment w Paryżu

Od 2 do 6 listopada 2015 w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte odbędą się międzynarodowe targi Mondial du Bâtiment 2015, skierowane do profesjonalistów z sektora budownictwa i architektury. Organizatorzy zapewniają wejściówki dla czytelników "Architektury-murator" (obowiązuje rejestracja).

Batimat

W ramach wydarzenia odbędą się liczne konferencje poświęcone bieżącym tematom - m.in.: digitalizacji w budownictwie, efektywności energetycznej, inteligentnym budynkom i miastom oraz bezpieczeństwu na placu budowy. Przestrzenie ekspozycyjne (m.in. Modes de Bains oraz Budynek jutra) pozwolą zapoznać się m.in. z nowymi narzędziami projektowania i technologiami uprzemysłowienia metod produkcji budowlanej. Gościem honorowym targów Mondial du Bâtiment 2015 będzie Afryka Subsaharyjska. Czytelnicy "Architektury-murator" zainteresowani udziałem w targach mogą skorzystać z kodu: PAP93DMN4, który należy zarejestrować na stronie www.batimat.com.

Tagi:
Warsaw Home 2019 – program Czwarta edycja targów wnętrz Warsaw Home stratuje 3 października. Publikujemy szczegółowy program tego czterodniowego święta designu. Co zobaczyć podczas Warsaw Home 2019?
Bazarch w Poznaniu Pierwsza poznańska edycja targów książki architektonicznej już 10 marca. Kiermaszowi będzie towarzyszyć szereg wydarzeń, w tym prezentacja projektu nowej kamienicy Rynek Wildecki 3.
Biuro XXI wieku - modułowość, akustyka i home office design Modułowość, produkty akustyczne i home office design to najważniejsze tendencje zaprezentowane w ramach ORGATEC 2016, największych targów poświęconych wyposażeniu przestrzeni biurowych. W ramach tegorocznej edycji nie zabrakło wystawców z Polski.
Wydarzenia dla architektów w ramach Arena Design 6 8 marca w Poznaniu rusza kolejna edycja targów Arena Design. Wykłady wygłoszą Yan Roche z francuskiej pracowni LAN Architecture, Lukas Kos z FOUR O NINE oraz Robert Konieczny, założyciel pracowni KWK Promes. W ramach cyklu "Otwarte pracownie" do swoich biur zaproszą NMS architekci oraz Mili Młodzi Ludzie.
Targi IFA 2015 w Berlinie W dniach 4-9 września w Berlinie odbędzie się 55 edycja największych na świecie targów elektroniki użytkowej i sprzętu AGD - IFA 2015
Forum wentylacja 2015 W dniach 3-5 marca w Warszawie odbędą się międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. To specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, przeznaczona m.in. dla producentów, projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji.