Com

Krzesła przeznaczone do audytoriów, sal spotkań czy stołówek pracowniczych. Można je dowolnie konfigurować wybierając spośród pięciu rodzajów baz i trzech kształtów kubełków. W kolekcji znajduje się cała gama elementów dodatkowych, takich jak łączenie w rzędy, numeracja mebli, blaty do pisania, wózek do sztaplowania oraz transportu.

Com
ProjektantPaul Brooks
ProducentProfim
Tagi:
Noticeboard Półka z malowanej proszkowo stali do przechowywania czasopism, zeszytów, notatek. Sprawdzi się zarówno w pokoju młodzieżowym, gabinecie, jak i przedpokoju. Pasuje do wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim.
Gapa Biurko o opływowym i symetrycznym kształcie. Zaprojektowane tak, by utrzymanie porządku nie sprawiało trudności. Pod blatem zamontowano półkę, a nad - tablicę magnetyczną. Dla miłośników stylu vintage, zainspirowany wzornictwem lat 60. i 70. Wykonany z drewna dębowego.
Fatboy Original Najbardziej znany na świecie worek, który już uzyskał miano kultowego siedziska. Sprzedawany w ponad 50 krajach. Uwielbiają go dzieci, dorośli i zwierzęta. Bardzo trwały, uszyty z materiału, który się nie brudzi. Dostępny w ponad 20 różnych, wyrazistych kolorach.
Groove System paneli akustycznych projektu Tomasza Augustyniaka obejmuje wersje ścienne, sufitowe, biurkowe i ścianki wolno stojące. Elementy pozwalają na stworzenie cichego miejsca pracy, prywatnej strefy wypoczynku w otwartej przestrzeni oraz na dowolne kształtowanie akustyki we wnętrzu.
Arch Podcięcia u podstawy krzesła przypominają klasyczny element architektoniczny – arkady. Baza siedziska jest frezowana cyfrowo. Pozwoliło to na uzyskanie kształtów niemożliwych do osiągnięcia tradycyjną metodą obróbki. Oparcie eksponuje naturalne drewno, a dzięki zastosowaniu sklejki ze zmienną grubością, mebel jest subtelny i delikatny.
366 Metal Fotel 366 z metalowymi nogami to jeden z mniej znanych projektów Józefa Chierowskiego. W latach 60. nie wszedł do przemysłowej produkcji. 366 Concept zrealizował ideę sprzed kilkudziesięciu lat i wprowadził ten wariant do swojej oferty.