Architektura MuratorKonkursyKonkurs na najpiękniejsze wnętrza z drzwiami DRE

Konkurs na najpiękniejsze wnętrza z drzwiami DRE

Jesteś projektantem? Studiujesz architekturę? Stwórz wizualizację z wykorzystaniem drzwi DRE lub wyślij zdjęcie gotowej realizacji, w której wykorzystałeś skrzydła tej marki i wygraj nawet 10 tys. zł!

Konkurs na najpiękniejsze wnętrza z drzwiami DRE

Firma DRE, wiodący producent stolarki drzwiowej w Polsce, zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze realizacje lub projekty w wykorzystaniem modeli tej marki. Uczestnicy mają do wyboru jedno z dwóch zadań:

1. przygotować wizualizację wnętrza z wykorzystaniem drzwi DRE dostępnych na stronie wyborarchitektow.pl

2. wysłać zdjęcia zaprojektowanego przez siebie mieszkania, w którym zamontowano drzwi DRE.

Zgłoszenie wraz z krótkim opisem projektu oraz uzasadnieniem wyboru danej kolekcji DRE należy przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie www.wyborarchitektow.dre.pl.

Nagrody zostaną przyznane w każdej z dwóch kategorii (wizualizacje wnętrz i realne wnętrza). Za zajęcie I miejsca w każdej z kategorii przewidziano 10 tys. zł, za zajęcie II miejsca 4 tys. zł, a za zajęcie III – 1000 zł. Pula nagród wynosi w sumie 30 tys. zł.

W ośmioosobowym jury znaleźli się architekci i projektanci wnętrz Beata Kwiatkowska i Joana Real-Studzińska ze Studia Loko, Kasia Orwat, Marta Ogrodowczyk, Katarzyna i Tomasz Widawscy i Monika Staniec oraz Karolina Filipowicz, specjalistka ds. reklamy DRE.

Zgłoszenia przyjmowane są jedynie do 31 października.