
i
Blaszane, nowoczesne kamieniczki o dynamicznych dachach jednych zachwycają, innych skłaniają do niewybrednych komentarzy, choć pod względem architektonicznym to wyjątkowo dobry przykład zabudowy szeregowej.
Tomasz Głowacki o osiedlu MikMak we Wrocławiu, "Architektura-murator" nr 1/2014

i
Zrealizowany obiekt jest rodzajem atrakcyjnej wizualnie zabawki. To dzieło na wskroś postmodernistyczne (...)
Krzysztof Mycielski o budynku Rebel One w Warszawie, "Architektura-murator" nr 1/2014

i
W architekturze zespołu wyraźne są echa wcześniejszych realizacji Arch-Deco – nawiązania do modernizmu czy przestronne tarasy rozrzeźbiające proste bryły budynków.
Monika Arczyńska o kompleksie mieszkaniowo-biurowym Nowe Orłowo w Gdyni, "Architektura-murator" nr 1/2014

i
Za pomocą nieco ryzykownej, ale środowiskowo cennej formuły autorskiej powstała obiecująca architektura. Operuje ona ostrym „pazurem” młodości, niepozbawionym jednak charakterystycznej dla azjatyckiej filozofii łagodności, wyrażającej się w szeregu zmiękczeń geometrii ścian, zaokrągleń i płynności przestrzeni wewnętrznych.
Grzegorz Stiasny o Domu Feng Shui, "Architektura-murator" nr 3/2014

i
Projektanci zrezygnowali z pastiszu historycznej zabudowy, proponując całkowicie współczesne rozwiązania architektoniczne.
Grzegorz Stiasny o budynku apartamentowym Rezydencja Piasek we Wrocławiu, "Architektura-murator" nr 3/2014

i
(...) bliźniak w Oleśnicy ma tak wyraziste cechy, że może pretendować do roli nowej ikony i nieoczekiwanie zapoczątkować trend na domy -szałasy w miejsce popularnych obecnie domów-pudeł czy bezokapowych stodół.
Wojciech Czapnik o domu w Oleśnicy, "Architektura-murator" nr 5/2014

i
Architekci z biura Kuryłowicz & Associates podjęli się bardzo trudnego zadania – połączenia na małym obszarze dwóch różnych funkcji w rygorze uwarunkowań urbanistycznych, przestrzennych, konserwatorskich i wizerunkowych.
Andrzej Bulanda o zespole mieszkaniowym Na Powiślu, "Architektura-murator" nr 6/2014

i
Decyzja o wyniesieniu domu ponad teren z jednej strony pozwoliła na szersze otwarcia widokowe, z drugiej – użycie modernistycznych motywów przepływającej przez i pod budynkiem przestrzeni, co czyni go lekkim w wyrazie, a zarazem dynamicznie i dramatycznie nadwieszonym nad zboczem działki.
Marek Sietnicki o Domu H13 w Lubiatowie, "Architektura-murator" nr 7/2014

i
Proste, kubiczne bryły willi miejskich ukształtowano poprzez odejmowanie. Żaden element nie wychodzi poza obrys prostopadłościanów (...)
Wojciech Czapnik o willach Parkowa, "Architektura-murator" nr 8/2014

i
(...) różnorodne odniesienia do charakteru miejsca nie pozbawiły budynku pewnej modernistycznej zadziorności.
Marek Sietnicki o bloku mieszkalnym w Koszalinie, "Architektura-murator" nr 12/2014