Architektura MuratorRealizacjeCentrum rekreacyjne FALA PARK w Wolsztynie. Sport na dachu

Centrum rekreacyjne FALA PARK w Wolsztynie. Sport na dachu

Charakterystyczna sylwetka centrum sportowo – rekreacyjnego w Wolsztynie powstała w rezultacie umieszczenia na dachu pełnowymiarowego kortu tenisowego

FALA PARK, Wolsztyn
Centrum sportowo – rekreacyjne FALA PARK w Wolsztynie
AutorzyPL.architekci
InwestorFALA PARK Sp. z o.o.
Projekt (data)2010
Data realizacji (początek)2010
Data realizacji (koniec)2012
Hala Cracovia wśród pięciu najlepszych realizacji świata Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski przyznał nagrody dla najbardziej wyróżniających się obiektów sportowych. Wśród pięciu docenionych w ten sposób realizacji znalazła się hala Cracovia projektu Biura Lewicki Łatak
Centrum sportowe w Jaworznie Na terenie nieczynnego kamieniołomu w Jaworznie planowane jest centrum sportowe wraz ze stadionem lekkoatletycznym i kompleksem hotelowym. Projekt zespołu opracowało biuro Mateusz Tański & Associates.
Sport i ekologia po śląsku. Nowe centrum sportowe w Katowicach Centrum sportowe dla wszystkich buduje w Katowicach prywatny deweloper. Za koncepcję projektu odpowiada Biuro Projektowe Małeccy. Realizacja ma zakończyć się w 2012 roku.
Centrum sportowe w Szanghaju Centrum sportowe w Szanghaju autorstwa pracowni gmp – von Gerkan, Marg and Partners to kompleks składający się z: krytej pływalni, hali sportowej, otwartego basenu pływackiego oraz centrum prasowego. Autorzy, aby stworzyć wyrazisty charakter architektoniczny całego zespołu, zaprojektowali powtarzalny moduł konstrukcyjny służący do budowy przekryć dachowych poszczególnych obiektów.
Future Living w Gdyni
Czytaj więcej