Architektura MuratorTechnikaWarsztatEuropejski standard wyposażenia pomieszczeń toaletowych

Europejski standard wyposażenia pomieszczeń toaletowych

CWS-boco Polska oferuje kompleksowe rozwiązania do utrzymania czystości w obiektach biurowych, komercyjnych, przemysłowych oraz publicznych.

fotka z /zdjecia/018610_080505_1068_DB_art.jpg

Firma zaopatruje pracowników w odzież roboczą, rozkłada czyste tekstylne maty wejściowe, montuje wycieraczki profilowe oraz instaluje urządzenia higieny w ogólnodostępnych toaletach. Dodatkowo CWS-boco Polska oferuje serwis, który obejmuje regularną wymianę produktów na czyste, profesjonalne pranie brudnej odzieży, mat wejściowych czy rolek ręczników bawełnianych oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych.
Urządzenia higieny z najnowszej kolekcji CWS ParadiseLine zapewniają europejski standard wyposażenia oraz charakteryzują się wysoką ekonomicznością i niezawodnością. Ponadto pomagają oszczędzać ilość zużywanej wody, redukować ilość wytwarzanych śmieci oraz chronić zdrowie użytkownika toalety.
Co więcej, atutem kolekcji CWS ParadiseLine jest nowoczesny design paneli dekoracyjnych, pozwala na indywidualne dopasowanie wyglądu urządzeń do wystroju wnętrza.

Elektroniczna kontrola zapachu
Automatyczne sterowanie zapachem dopasowane do częstotliwości korzystania z toalety i pory dnia gwarantuje zawsze przyjemny zapach w pomieszczeniu łazienkowym. Odświeżacze mogą być również stosowane w miejscach o zmniejszonej intensywności wentylacji lub w salach konferencyjnych, korytarzach czy windach.

Rezerwowa rolka, której nie może zabraknąć
Podajnik papieru toaletowego na dwie rolki posiada specjalny mechanizm, który udostępnia zapasową rolkę dopiero po zużyciu pierwszej.
Ponadto ma wbudowany hamulec zapobiegający nadmiernemu lub samoczynnemu rozwijaniu rolki oraz zamek zabezpieczający dostęp do wnętrza.
W ofercie dostępny jest również model na rolkę o średnicy do 28 cm.

Czysta deska sedesowa
Dozowniki płynu do samodzielnego czyszczenia i dezynfekcji deski sedesowej zapewnia właściwy standard higieny, a prosta instrukcja obrazkowa ilustruje sposób użycia. Użytkownik dozuje odpowiednią ilość płynu dezynfekcyjnego na bazie alkoholu na porcję papieru toaletowego, a następnie przeciera deskę sedesową. Dodatkowo rozwiązanie to redukuje konieczność instalowania podajnika papierowych nakładek sedesowych i ich stałego uzupełniania. Ponadto zmniejsza zużycie papieru oraz ryzyko zapchania instalacji sanitarnej.

W pełni automatyczne czyszczenie deski sedesowej
W ofercie dostępne są też deski sedesowe z automatycznym systemem czyszczenia, uruchamianym sensorem ruchu. Produkt instalowany jest bezpośrednio na muszli sedesowej. Zbiornik na płyn czyszczący oraz ruchome ramię, które wysuwa się nad deskę sedesową i w trakcie ruchu obrotowego dokładnie ją czyści. Aktywacja procesu czyszczenia następuje po spuszczeniu wody lub po zainicjowaniu procesu przez użytkownika toalety. Wbudowane menu sygnalizuje, czy deska została wyczyszczona lub czy wymaga ponownej dezynfekcji przed użyciem.

Ze szczególną troską o zdrowie kobiet
Oznakowane pojemniki sanitarne LadyCare na zużyte środki higieniczne pozwalają na selektywną zbiórkę śmieci sanitarnych, które nie trafiają do kanalizacji sanitarnej lub do otwartych pojemników na zwykłe śmieci. Odpowiednio zaprojektowany pojemnik chroni przed przypadkowym kontaktem z zawartością kosza, dzięki czemu użytkownicy nie są narażeni na kontakt z potencjalnym źródłem infekcji. Co więcej, umieszczony w pojemniku specjalny środek neutralizuje zapach.

Mydło w pianie - ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie
Dozownik mydła w pianie, dzięki specjalnemu systemowi spieniania, zużywa nawet do 40% mniej detergentu. Konstrukcja pompki zapobiega samoczynnemu wyciekaniu mydła, natomiast wskaźnik zużycia koncentratu sygnalizuje konieczność wymiany wkładu. Dozownik ma wbudowany pojemnik rezerwowy.
W ofercie CWS-boco Polska posiada również dozowniki mydła antybakteryjnego stosowane w gastronomii, przemyśle spożywczym i farmacji. Urządzenie dostępne jest również w wersji bezdotykowej.

Podajnik ręcznika bawełnianego – innowacyjne rozwiązanie
Podajnik ręcznika udostępnia za każdym razem nowy fragment bawełnianego materiału z 35-metrowej rolki o wysokiej absorpcji wilgoci. Jeden ręcznik może zostać wyprany ponad 100 razy, bez uszczerbku dla jego jakości. Jest to z pewnością ekologiczna alternatywa dla elektrycznych suszarek do rąk, ale również dla podajników ręczników papierowych. Rozwiązanie cieszy się dużą popularnością w Europie Zachodniej. Podajnik jest dostępny w wersji bezdotykowej.
CWS-boco Polska pierze rolki ręcznika bawełnianego w ekologicznych pralniach przemysłowych lub przy pomocy specjalistycznych kombajnów piorących, które sterowane są automatycznie. Ustalana jest optymalna ilość wody oraz środków piorących zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prania i normami jakości ISO. Rozwiązanie zostało odznaczone ekologicznym znakiem "Der blaue Engel" - “Błękitny Anioł” w Niemczech już w 1993 roku.
Dodatkowo CWS-boco Polska posiada w ofercie klasyczne podajniki ręczników papierowych. Pierwszy, wyposażony jest w automat do nacinania i porcjowania ręcznika z papierowej rolki. Drugi to podajnik pojedynczych ręczników składanych. Budowa podajnika zapobiega wypadaniu ręczników, a ich wyjmowanie jest bardzo ergonomiczne.

Właściwa ochrona skóry rąk, dzięki balsamowi
Oferując kompleksową linię urządzeń higieny nie mogło zabraknąć dozownika pielęgnacyjnego balsamu do dłoni. Krem ochronny zapewnia odpowiednią wilgotność skóry i przyjemny zapach. Posiada neutralne pH i spełnia normy dermatologiczne.

Czystość do wynajęcia – nowe podejście do Klienta
System polega na wynajmie urządzeń łazienkowych wraz z usługami serwisowymi. CWS-boco Polska dostarcza i instaluje produkty w pomieszczeniach toaletowych, ale również bierze na siebie odpowiedzialność za konserwację urządzeń i regularne dostawy pakietów materiałów eksploatacyjnych.
Opłaty miesięczne za usługę są stałe i niewielkie. Klienci dzierżawiąc produkty, nie obciążają jednorazowym zakupem swoich budżetów inwestycyjnych, co ma znaczenie dla dużych obiektów.

„Leasing czystości” to elastyczny, szybki i wygodny sposób finansowania. Usługę wynajmu czystości można porównać z wynajmem samochodu. Odbieramy go z wypożyczalni i jedyną rzeczą, która nas interesuje jest dolewanie paliwa – mówi Andrzej Smółko, prezes CWS-boco Polska. Dlatego mówimy, że sprzedajemy naszym klientom wygodę. Odciążamy ich z konieczności inwestowania swoich pieniędzy, czasu i ludzi, w budowanie sprawnych i niezawodnych rozwiązań, które jesteśmy im w stanie zapewnić od ręki.

Kolekcja ParadiseLine
Najnowsza kolekcja urządzeń higieny CWS-boco Polska - ParadiseLine powstała we współpracy ze znanym projektantem z Monachium, Jensem Pattbergiem. Projekt łączy nowoczesne trendy we wzornictwie użytkowym i architekturze z wysoką jakością urządzeń oraz estetycznym wyglądem.
Inspiracją dla projektów dekoracyjnych paneli w nowej kolekcji były wykończenia samochodów wyścigowych, egzotyczne gatunki drewna oraz metaliczne kolory matowego srebra i jasnego szampana. Perłowa czerń, głęboki burgund i klasyczna biel nawiązują do aktualnych trendów stosowanych przy aranżacji wnętrz. Firma oferuje możliwość wykonania indywidualnego wzoru projektu panelu, który może pełnić funkcje czysto estetyczne, lub być nośnikiem treści reklamowych.

Nagrody
Kolekcja CWS ParadiseLine zdobyła między innymi „red dot design award 2009” w kategorii „product design” za innowacyjny projekt urządzeń do higieny łazienkowej oraz „CMS Purus award” za oryginalne wzornictwo oraz łatwość obsługi.

*MATERIAŁ PŁATNY