Architektura MuratorWydarzeniaArchitektura kontekstu

Architektura kontekstu

Wystawa jest podsumowaniem 15-letniej działalności KONIOR STUDIO. Postawa twórcza biura założonego przez Tomasza Koniora opiera się na przekonaniu, że w świecie zdominowanym przez typowe rozwiązania można projektować architekturę o indywidualnym wyrazie i niepowtarzalnym klimacie jednocześnie wychodzącą naprzeciw potrzebom człowieka

CZYTAJ TAKŻE>> Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Wideo!!

Wystawa czynna do 23 stycznia 2011(czwartek – sobota) 17.00-19.00
Galeria FabrySTREFA (w fabryce F. Ramischa i przyszłej inwestycji Piotrkowska Center)/ Piotrkowska 138/140 (wejście od ul. Roosevelta 10) / Łódź

Z dorobku pracowni wybrano i zgodnie z przyjętą konwencją umieszczono na OSI CZASU realizacje i projekty łączące konsekwentne dążenie do harmonijnego wpisywania w istniejące KONTEKSTY i tworzenie żywych, przyjaznych przestrzeni publicznych.
Wnętrza FabrySTREFY wypełnią zdjęcia, panoramy, makiety, impresje filmowe, a także - w centrum ekspozycji - informacje o zespole, zdobytych nagrodach i wygranych konkursach. Ekspozycji towarzyszy katalog z twórczością architektoniczną biura z lat 1996-2010.

Nieprzerwanie obserwujemy.
Szukamy punktów odniesienia…
Ludzie, miejsca i czas…
Odkrywając znaczenia- tworzymy nowe…
Kontynuujemy to, co ważne.
Wystawa- to nasza HISTORIA…

Tomasz M. Konior


CZYTAJ TAKŻE>> Wystawa KONIOR STUDIO. Architektura Kontekstu, Muzeum Architektury we Wrocławiu, 22 stycznia - 7 marca 2010 („A-m” 03/10)