Architektura MuratorWydarzenia„Architektura-murator” na wrocławskim BAZARCHU

„Architektura-murator” na wrocławskim BAZARCHU

W najbliższą sobotę po raz pierwszy we Wrocławiu odbędą się kultowe targi książek o architekturze BAZARCH. „Architektura-murator” w specjalnej, jednodniowej ofercie prenumeraty.

„Architektura-murator” na wrocławskim BAZARCHU

Organizowane przez Centrum Architektury największe w Polsce targi książek o architekturze i mieście BAZARCH odbywają się w Warszawie od 2013 toku, zwykle tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Za każdym razem przyciągają tłumy pasjonatów architektury i najlepsze wydawnictwa branżowe. „Architektura-murator” jest obecna na BAZARCHU od początku, za każdym razem z nieco inną jednodniową ofertą prenumeraty. W tym roku specjalnie dla mieszkańców Wrocławia przygotowaliśmy dwie propozycje rocznej subskrypcji naszego miesięcznika. Pierwsza, skierowana wyłącznie dla studentów architektury i innych kierunków projektowych, w cenie 88 zł, i druga, dostępna dla wszystkich, w cenie 99 zł za 12 kolejnych numerów „Architektury-murator” (standardowa cena to 164 zł!). Co ważne, prenumeratą można rozpocząć od dowolnego miesiąca.

Wśród wystawców znajdziecie m.in. warszawską księgarnię Architrend, fundacje Bęz Zmiana i Instytut Architektury, wydawnictwa Blue Bird, Claroscuro, Księży Młyn i Salix Alba, a także czasopisma „Autoportret” oraz „RZUT”. Dostępne będą też najnowsze publikacje Centrum Architektury i Muzeum Architektury we Wrocławiu.

BAZARCH we Wrocławiu

Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5,

21 października 2017, godz. 11.00-18.00

BAZARCH* 2019 Warszawa – nowości, wystawcy, wydarzenia towarzyszące W przedostatni listopadowy weekend odbędzie się w Warszawie kolejna edycja BAZARCHU, czyli najpopularniejszych targów książek o architekturze i mieście. Tradycyjnie towarzyszyć mu będą spotkania z autorami, premiery książek oraz dyskusje i wykłady.