Architektura MuratorWydarzeniaBazarch w Poznaniu

Bazarch w Poznaniu

Pierwsza poznańska edycja targów książki architektonicznej już 10 marca. Kiermaszowi będzie towarzyszyć szereg wydarzeń, w tym prezentacja projektu nowej kamienicy Rynek Wildecki 3.

Bazarch Poznań

Ideą wydarzenia jest udostępnienie szerszej publiczności niskonakładowych na ogół tytułów, które trudno znaleźć w zwykłych księgarniach. Na targach będzie można zakupić książki szeregu wystawców, dotyczących tematyki architektonicznej i urbanistycznej. Wydarzenie odbędzie się w przeznaczonej do rozbiórki hali przy Rynku Wildeckim 3 i potrwa od 11:00 do 20:00.

Pierwszej poznańskiej edycji kiermaszu będzie towarzyszyło sześć godzin dodatkowych wydarzeń - pokazy dokumentów Urbanized, w reżyserii Gary'ego Hustwita oraz Human Scale Andreasa Møl Dalsgaarda, jak również o przedwojennej architekturze dzielnicy Wilda oraz dyskusja poświęcona nowemu numerowi "Kronik Miasta Poznania". Najważniejszym punktem programu będzie prezentacja architektów Tomasza Osięgłowskiego i Marcina Kościucha z pracowni Ultra Architects, którzy przedstawią swój najnowszy projekt - kamienicę, która stanie na miejscu rozbieranej hali.

Dokładny harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie Centrum Architektury - organizatora wydarzenia.

Tagi:
Warsaw Home 2019 – program Czwarta edycja targów wnętrz Warsaw Home stratuje 3 października. Publikujemy szczegółowy program tego czterodniowego święta designu. Co zobaczyć podczas Warsaw Home 2019?
Biuro XXI wieku - modułowość, akustyka i home office design Modułowość, produkty akustyczne i home office design to najważniejsze tendencje zaprezentowane w ramach ORGATEC 2016, największych targów poświęconych wyposażeniu przestrzeni biurowych. W ramach tegorocznej edycji nie zabrakło wystawców z Polski.
Wydarzenia dla architektów w ramach Arena Design 6 8 marca w Poznaniu rusza kolejna edycja targów Arena Design. Wykłady wygłoszą Yan Roche z francuskiej pracowni LAN Architecture, Lukas Kos z FOUR O NINE oraz Robert Konieczny, założyciel pracowni KWK Promes. W ramach cyklu "Otwarte pracownie" do swoich biur zaproszą NMS architekci oraz Mili Młodzi Ludzie.
Targi Mondial du Bâtiment w Paryżu Od 2 do 6 listopada 2015 w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte odbędą się międzynarodowe targi Mondial du Bâtiment 2015, skierowane do profesjonalistów z sektora budownictwa i architektury. Organizatorzy zapewniają wejściówki dla czytelników "Architektury-murator" (obowiązuje rejestracja).
Targi IFA 2015 w Berlinie W dniach 4-9 września w Berlinie odbędzie się 55 edycja największych na świecie targów elektroniki użytkowej i sprzętu AGD - IFA 2015
Forum wentylacja 2015 W dniach 3-5 marca w Warszawie odbędą się międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. To specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, przeznaczona m.in. dla producentów, projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji.