Architektura MuratorWydarzeniaOgrzewanie, wentylacja, odzysk ciepła [WIDEO]

Ogrzewanie, wentylacja, odzysk ciepła [WIDEO]

Publikujemy nagranie webinarium „Ogrzewanie, wentylacja, odzysk ciepła – cały system od jednego producenta!”. Najważniejsze wytyczne i wskazówki dla projektantów omawia Tomasz Krzyżanowski, Field Engineer w firmie Hoval odpowiedzialny za projektowanie systemów grzewczych oraz wentylacyjnych.

Dobór urządzeń i projekt efektywnego systemu grzewczego i wentylacyjnego to duże wyzwanie. Są jednak firmy, które oferują architektom w tym zakresie pomoc i wsparcie. Jedną z nich jest marka Hoval. Jej zespół inżynierów w ścisłej współpracy z klientem oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb inwestycyjnych projektuje najbardziej efektywne i opłacalne rozwiązania. Ponadto Hoval udostępnia rysunki urządzeń i inne niezbędne materiały pomocne w pracy architektów.

Publikujemy nagranie webinaru „Ogrzewanie, wentylacja, odzysk ciepła – cały system od jednego producenta!”, podczas którego Tomasz Krzyżanowski, Field Engineer w firmie Hoval, prezntował najważniejsze wytyczne i wskazówki dla projektantów. W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję poznać m.in. różnice między kotłownią kontenerową a kotłami w obudowie zewnętrznej CabinSlim czy zalety różnych urządzeń do zarządzania jakością powietrza. Prowadzący opowiada też o wspólnym zarządzaniu systemem bez BMS – Hoval Supervisor, a także przedstawia źródła ciepła bez budowy kotłowni.

Tagi:
Autor: (Red.)
Projektowanie akustyki i prywatności w obiektach służby zdrowia [WIDEO] Publikujemy nagranie webinar „Projektowanie dobrej akustyki i prywatności w obiektach służby zdrowia z uwzględnieniem wpływu na środowisko naturalne”. Najnowsze badania dotyczące komfortu akustycznego w placówkach medycznych omawia Magda Szubert z Ecophon Saint-Gobain.
Koszt elewacji z blachy. Rozwiązania systemowe w zabytkowej oraz we współczesnej architekturze [WIDEO] Publikujemy nagranie webinarium „Koszt elewacji z blachy. Rozwiązania systemowe w zabytkowej oraz we współczesnej architekturze”. Systemy elewacji w technologii rąbka, łuski, paneli i kaset oraz najnowsze rozwiązania z użyciem paneli perforowanych i siatek cięto-ciągnionych omawia Igor Pilutkiewicz, Marketing Manager w firmie RHEINZINK.
Nie tylko współczesne stodoły. BIM i CAD w zrównoważonej architekturze [WIDEO] Publikujemy nagranie webinaru „Nie tylko współczesne stodoły. BIM i CAD w zrównoważonej architekturze”. Najnowsze rozwiązania redukujące odpady i emisje CO2 oraz metody zastosowania BIM i CAD dla elewacji i pokryć dachowych omawia Igor Pilutkiewicz, Marketing Manager w firmie RHEINZINK.
Akustyka biura – jak sprawić, by spełniała oczekiwania pracowników? [WIDEO] Publikujemy nagranie webinarium „Akustyka biura – jak sprawić, by spełniała oczekiwania pracowników?”. Najnowsze badania, wytyczne i wskazówki dla projektantów omawia Magda Szubert, specjalistka z dziedziny akustyki i psychoakustyki.
Praktyczne wykorzystanie doświetlenia dachowego w architekturze [WIDEO] Publikujemy nagranie webinarium „Praktyczne wykorzystanie doświetlenia dachowego w architekturze”. Najważniejsze wytyczne i wskazówki dla projektantów omawia Andrzej Łebek, architekt, manager wsparcia projektowego w Lamilux Polska.
Szpitale, opieka długoterminowa – jak projektować i z kim? [WIDEO] Publikujemy nagranie webinarium dla architektów „Szpitale, opieka długoterminowa – jak projektować i z kim?”. Najważniejsze wytyczne i wskazówki dla projektantów omawiają Jacek Andrzejewski, dyrektor rynków dystrybucyjnych w Arjo, oraz Jacek Blusiewicz z Blubim.