Architektura MuratorWydarzeniaPlebiscyt Polska Architektura XXL 2019 – ogłoszenie wyników

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 – ogłoszenie wyników

Grupa Sztuka Architektury zaprasza na ogłoszenie wyników dwunastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Tym razem spotkanie odbędzie się on-line. W programie m.in. wykład Anny Cymer.

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 – ogłoszenie wyników

W tym roku projekty w plebiscycie Polska Architektura XXL były wybierane w 6 kategoriach i 12 subkategoriach. Wyniki poznamy już 2 czerwca. Towarzyszyć im będzie wykład Anny Cymer o tegorocznych laureatkach nagrody Pritzkera: Yvonne Farrell i Shelley McNamara z Grafton Architects, a także prezentacja realizacji, która w plebiscycie zdobyła Grand Prix.

Plebiscyt Polska Architektura XXL jest organizowany od 2008 roku. Jego organizatorem jest Grupa Sztuka Architektury – skupiająca wortale tematyczne sztuka-architektury.pl, sztuka-wnetrza.pl, sztuka-krajobrazu.pl, e-kwartalnik architektoniczny „Krytyka Architektury” oraz specjalistyczna księgarnia internetowa dla architektów www.ksa24.pl.

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019

Kiedy: 2 czerwca 2020 roku, godz. 11.00
Gdzie: kanał Sztuki-Architektury na portalu You Tube

Tagi:
Wybieramy Osobowości 25-lecia Do 17 listopada można głosować w internetowym plebiscycie na Osobowości 25-lecia. Prezentujemy w ten sposób 250 twórców wciąż czynnie działających w swoich dziedzinach, którzy w sposób szczególny zasłużyli się dla polskiej architektury ostatniego ćwierćwiecza.
Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy 2019 – startuje plebiscyt mieszkańców Jury 5. edycji Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy nominowało w konkursie 17 realizacji. Teraz głos mają mieszkańcy. Swoich faworytów można wybierać do 12 listopada.
Konkurs "Innowacje w architekturze" – wyniki plebiscytu internautów Łącznie w obu kategoriach złożono ponad 11000 głosów. Po trwającym tydzień głosowaniu, internauci za najbardziej innowacyjną pracownię uznali A+House.
Ruszył plebiscyt Innowacje w Architekturze! Tylko do 13 listopada można oddawać głosy w internetowym plebiscycie towarzyszącym konkursowi Innowacje w Architekturze. W głosowaniu biorą udział wszystkie projekty, realizacje i pracownie architektoniczne zgłoszone do konkursu.
Rusza czwarta edycja konfrontacji Młodzi do Łodzi 2018! Zapraszamy architektów ≤ 40 27 marca 2018 rozpoczęła się rejestracja do udziału w czwartych ogólnopolskich konfrontacjach młodych architektów. Podczas tych spotkań młodzi architekci próbują odpowiedzieć na pytania do czego dążą i z jakimi problemami muszą się mierzyć. Zgłoś się już teraz!
Plebiscyt na Ulubieńca Polski 2000-2012 rozstrzygnięty! Ulubieniec Polski 2000-2012: Terminal pasażerski portu lotniczego w Lublinie