Cykl spotkań dla architektów Perspektywa

i

Autor: Archiwum Architektury Fot. Häfele

Rusza kolejny cykl spotkań dla architektów PERSPEKTYWA

2016-02-19 12:08

26 lutego odbędzie się kolejny wieczór z cyklu PERSPEKTYWA. Tym razem spotkanie architektów odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie.

PERSPEKTYWA to cykl spotkań dla architektów i designerów, które dają możliwość podniesienia kompetencji biznesowych, zapoznania się z najnowszymi trendami i nowoczesnymi technologiami. Tym razem wieczory odbędą się w Krakowie, Łodzi, Trójmieście i Katowicach. Udział wezmą:

- Dorota Szlachcic - laureatka nagrody SARP Wrocław 2015, współautorka projektu wrocławskiego Afrykarium oraz unikalnego schroniska górskiego w Nepalu- Rafał Osiński - architekt i ekspert ds. technologii budowlanych, który poruszy temat najnowszych rozwiązań wykorzystywanych przy inwestycjach hotelowych- Jacek Rozenek - coach i trener biznesu, który opowie m.in. o relacjach architektów z klientami

Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:00. Wstęp na wolny, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji można dokonać na stronie www.perspektywaspotkania.pl. Patronem wydarzenia jest m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich.

PERSPEKTYWA Kraków 26 lutego, godz. 18:00 Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” ul. Konopnickiej 26 Wstęp wolny