Architektura MuratorWydarzeniaRusza kolejny cykl spotkań dla architektów PERSPEKTYWA

Rusza kolejny cykl spotkań dla architektów PERSPEKTYWA

26 lutego odbędzie się kolejny wieczór z cyklu PERSPEKTYWA. Tym razem spotkanie architektów odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie.

Cykl spotkań dla architektów Perspektywa
Fot. Häfele

PERSPEKTYWA to cykl spotkań dla architektów i designerów, które dają możliwość podniesienia kompetencji biznesowych, zapoznania się z najnowszymi trendami i nowoczesnymi technologiami. Tym razem wieczory odbędą się w Krakowie, Łodzi, Trójmieście i Katowicach. Udział wezmą:

- Dorota Szlachcic - laureatka nagrody SARP Wrocław 2015, współautorka projektu wrocławskiego Afrykarium oraz unikalnego schroniska górskiego w Nepalu
- Rafał Osiński - architekt i ekspert ds. technologii budowlanych, który poruszy temat najnowszych rozwiązań wykorzystywanych przy inwestycjach hotelowych
- Jacek Rozenek - coach i trener biznesu, który opowie m.in. o relacjach architektów z klientami

Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:00. Wstęp na wolny, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji można dokonać na stronie www.perspektywaspotkania.pl. Patronem wydarzenia jest m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich.

PERSPEKTYWA Kraków
26 lutego, godz. 18:00
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”
ul. Konopnickiej 26
Wstęp wolny

Tagi:
Dorota Szlachcic gościem cyklu spotkań dla architektów W ramach cyklu spotkań PERSPEKTYWA, współautorka wrocławskiego Afrykarium Dorota Szlachcic, opowie o swoich największych projektach oraz zaletach uczestnictwa w konkursach architektonicznych. Natomiast trener biznesu Jacek Rozenek udzieli wskazówek dotyczących relacji z klientami, zarządzania pracownią i własnością intelektualną.
Spotkania z dobrą Perspektywą Jak korzystać ze swojego talentu? Jak rozwijać twórczy potencjał? Jak budować lepsze relacje? Specjalnie dla architektów i projektantów ceniony coach i psycholog biznesu Jacek rozenek o równowadze w życiu i pracy twórczej. Bezpłatne szkolenie już 28 października w Warszawie. Liczba miejsc jest ograniczona!