Architektura MuratorŻycie w ArchitekturzeMobilny Kasjer rozładuje kolejkę na stacji

Mobilny Kasjer rozładuje kolejkę na stacji

W okresach nasilonego ruchu – np. gdy wyjeżdżamy na weekendy lub z nich wracamy – i chcemy zatankować, zniechęcają nas duże kolejki na stacjach. ORLEN postanowił ten problem rozwiązać wprowadzając Mobilnego Kasjera. Przyjmuje on płatności za paliwo na podjeździe, bezpośrednio po tankowaniu.

Mobilny Kasjer rozładuje kolejkę na stacji

Nie lubimy stać w kolejkach i stacja benzynowa nie jest tu wyjątkiem. Jednak oczekiwanie na tankowanie w letnim upale zdecydowanie nie należy do przyjemnych. Zwłaszcza, gdy na tylnym siedzeniu marudzą małe dzieci. Dlatego ORLEN postanowił wprowadzić Mobilnego Kasjera -ułatwienie, które rozładuje największe kolejki. Chodzi przede wszystkim o okresy nasilonego ruchu na dużych stacjach tranzytowych i w Miejscach Obsługi Podróżnych.

Mobilny Kasjer to pracownik stacji paliw, który jest wyposażony w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal. Przyjmuje płatności za paliwo na podjeździe, bezpośrednio po tankowaniu. U Mobilnego Kasjera możemy zapłacić bezpośrednio po zatankowaniu. W ten sposób kupimy nie tylko paliwo, ale także produkty dostępne na podjeździe (np. płyny do spryskiwaczy czy węgiel drzewny do grilla).

Pomoc Mobilnego Kasjera i możliwość płacenia za paliwo przy dystrybutorze docenią z pewnością osoby starsze, niepełnosprawne, rodzice podróżujący z małymi dziećmi oraz osoby, którym się zwyczajnie spieszy.

Płacenie u Mobilnego Kasjera wygląda tak samo, jak przy stacjonarnych stanowiskach kasowych. Można u niego m.in. pobrać wydrukowane kupony rabatowe, skanować kody kreskowe z kuponów promocyjnych, prosić o wystawienie faktury, a nawet o szybką aktualizację danych rozliczeniowych klienta.

Pomysł Mobilnego Kasjera powstał w odpowiedzi na sygnały od klientów ORLEN.

belka zwa 2020
Tagi:
ORLEN – tu zatankujesz bezpiecznie PKN ORLEN wyposaża stacje paliw w specjalistyczne urządzenia oczyszczające i filtrujące powietrze. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na kierowców czekają też rozwiązania przyspieszające tankowanie i ułatwiające płatność za paliwo.
Przyspieszanie tankowania na stacjach ORLEN Nic tak nie irytuje na drodze jak stanie w korku. Zwłaszcza gdy śpieszymy się na ważne spotkanie lub do domu, do rodziny. Podobnie jest na stacjach paliw. Długa kolejka oczekujących do myjni? Sznur samochodów do dystrybutora? Przecież nie mamy na to czasu!
Stacje paliw w XXI wieku – rozmowa z Pawłem Nickim z PKN ORLEN W najbliższej przyszłości kluczowe dla rozwoju i efektywności architektury stacji paliw będzie aktywne podejście inwestorów do wymogów ekologicznych i zasad zrównoważonego rozwoju – mówi Paweł Nicki, kierowniki działu standaryzacji stacji paliw w PKN ORLEN.
Udogodnienia na stacjach ORLEN Klienci odwiedzający stacje ORLEN będą mogli skorzystać z specjalnego pakietu usług, które znacząco usprawnią usługę tankowania.
Młodzi, utalentowani, z przyszłością 9 października 2015 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala „Polacy z werwą”. Siedmiu Laureatów Plebiscytu, którego inicjatorem jest PKN ORLEN, z rąk jurorów odebrało nagrody finansowe oraz statuetki zaprojektowane przez Pawła Althamera. Nagrodą Specjalną uhonorowano Olgę Malinkiewicz, wynalazczynię fotowoltaicznych materiałów opartych na perowskitach. Wyróżnienie otrzymali polscy medaliści Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce - Pekin 2015.
Plebiscyt "Polacy z werwą" - głosuj na architekta! Tylko do 6 września można oddawać głosy w plebiscycie "Polacy z werwą", który promuje najzdolniejszych Polaków i ich osiągnięcia. Wśród nominowanych z 7 różnych dziedzin znalazł się architekt Maciej Siuda. Laureatów poznamy na początku października 2015.