Architektura MuratorŻycie w ArchitekturzePrzyspieszanie tankowania na stacjach ORLEN

Przyspieszanie tankowania na stacjach ORLEN

Nic tak nie irytuje na drodze jak stanie w korku. Zwłaszcza gdy śpieszymy się na ważne spotkanie lub do domu, do rodziny. Podobnie jest na stacjach paliw. Długa kolejka oczekujących do myjni? Sznur samochodów do dystrybutora? Przecież nie mamy na to czasu!

Przyspieszanie tankowania na stacjach ORLEN

Z myślą o tych, którzy chcą jak najszybciej ruszyć w dalszą podróż sieć stacji ORLEN wdrożył udogodnienia – pakiet specjalnych usług usprawniających obsługę. Dzięki nim podróżni mogą zaoszczędzić sporo czasu, zwłaszcza gdy śpieszą na upragnione wakacje, by odpocząć.

Wakacje w dobie pandemii

Śpieszysz na długo wyczekiwany urlop? Wiele państw otworzyło swoje granice. Choć obostrzenia nadal istnieją, to nie wszyscy spędzają wakacje w Polsce. Wśród licznych ograniczeń poszukujemy swobody chociażby w wyborze środka transportu i wybór często pada na własne auto. Jest to komfortowe rozwiązanie, często tańsze niż podróż innym środkiem transportu, zwłaszcza przy obecnych cenach paliwa na stacjach ORLEN. Bak pełny, słońce w zenicie – czego więcej potrzebuje kierowca?

Życzliwość na drodze

To miłe, gdy na drodze inni kierowcy okazują nam zrozumienie i uprzejmość. To może być kierowca autobusu, który przepuszczony przez osobówkę zamruga awaryjkami w ramach podziękowania. To również kierowca samochodu, który wpuszcza nas przed siebie, machając przyjaźnie dłonią. To ustępowanie pierwszeństwa i zrobienie miejsca tym, którzy zorientowali się, że są nie na tym pasie, co trzeba lub wyraźnie się śpieszą. Zwykły gest może sprawić, że nasz dzień będzie lepszy. Idea drogowego savoir-vivre jest widoczna nie tylko na drodze, ale również na stacjach ORLEN, chociażby podczas tankowania.

Bo twój czas jest cenny

Ponieważ sieć stacji paliw dba o potrzeby podróżujących, o ich komfort i czas, została wprowadzona usługa, która umożliwia kierowcom szybsze tankowanie. Po zatankowaniu auta, przed uiszczeniem opłaty, warto rozejrzeć się dookoła. Niekończąca się kolejka do dystrybutora nie będzie miała miejsca, jeśli przed płaceniem za paliwo przeparkujemy auto lub odjedziemy kilka metrów od dystrybutora. Bez obaw, licznik przy dystrybutorze nie blokuje się na czas płatności, co oznacza, że podczas gdy my stajemy przy kasie, inny kierowca może rozpocząć tankowanie z tego samego stanowiska!

W ten sposób zaoszczędzisz wiele czasu innym podróżnym, mogąc liczyć na podobny gest z ich strony w najbliższej przyszłości.

belka zwa 2020
Tagi:
ORLEN – tu zatankujesz bezpiecznie PKN ORLEN wyposaża stacje paliw w specjalistyczne urządzenia oczyszczające i filtrujące powietrze. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na kierowców czekają też rozwiązania przyspieszające tankowanie i ułatwiające płatność za paliwo.
Mobilny Kasjer rozładuje kolejkę na stacji W okresach nasilonego ruchu – np. gdy wyjeżdżamy na weekendy lub z nich wracamy – i chcemy zatankować, zniechęcają nas duże kolejki na stacjach. ORLEN postanowił ten problem rozwiązać wprowadzając Mobilnego Kasjera. Przyjmuje on płatności za paliwo na podjeździe, bezpośrednio po tankowaniu.
Stacje paliw w XXI wieku – rozmowa z Pawłem Nickim z PKN ORLEN W najbliższej przyszłości kluczowe dla rozwoju i efektywności architektury stacji paliw będzie aktywne podejście inwestorów do wymogów ekologicznych i zasad zrównoważonego rozwoju – mówi Paweł Nicki, kierowniki działu standaryzacji stacji paliw w PKN ORLEN.
Udogodnienia na stacjach ORLEN Klienci odwiedzający stacje ORLEN będą mogli skorzystać z specjalnego pakietu usług, które znacząco usprawnią usługę tankowania.
Młodzi, utalentowani, z przyszłością 9 października 2015 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala „Polacy z werwą”. Siedmiu Laureatów Plebiscytu, którego inicjatorem jest PKN ORLEN, z rąk jurorów odebrało nagrody finansowe oraz statuetki zaprojektowane przez Pawła Althamera. Nagrodą Specjalną uhonorowano Olgę Malinkiewicz, wynalazczynię fotowoltaicznych materiałów opartych na perowskitach. Wyróżnienie otrzymali polscy medaliści Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce - Pekin 2015.
Plebiscyt "Polacy z werwą" - głosuj na architekta! Tylko do 6 września można oddawać głosy w plebiscycie "Polacy z werwą", który promuje najzdolniejszych Polaków i ich osiągnięcia. Wśród nominowanych z 7 różnych dziedzin znalazł się architekt Maciej Siuda. Laureatów poznamy na początku października 2015.