Bike

Lampa w modnym stylu vintage – zainspirowana elementami klasycznych, holenderskich rowerów. Gdy zakręci się korbą, łańcuch i przekładnia idą w ruch, i można precyzyjnie ustawić nachylenie klosza. Światło podąża za poruszającą się zębatką. Rowerowe lampy występują w trzech wersjach: biurkowa, kinkiet oraz wisząca.

Bike
ProducentKaspa
Tagi:
Monkey Wykonana z żywicy lampa w formie małpy trzymającej żarówkę, dostępna jest w w kolorach czarnym i białym. Wersje stołowe dobrze będą wyglądały na biurku, komodzie czy szafce nocnej. Lampa przeznaczona jest do wnętrz i ogrodu.
Beam Uniwersalna lampa z poliwęglanu o oryginalnym, nowoczesnym kształcie. Światło świeci z dwóch stron tuby. Istnieje możliwość regulacji jego natężenia za pomocą pokrętła. Dostępna jest w czterech kolorach: szarym, czarnym, brązowym i zielonym.
Memory Zabawna kolekcja lamp zabiera nas do świata wyobraźni i beztroskich czasów dzieciństwa. Dzięki wiszącym sznurkom służącym jako włącznik lampa przypomina balonik. Wykonana jest z ręcznie dmuchanego szkła w różnych kolorach. Dostępna w trzech rozmiarach.
Dark Points LED Kolekcja składa się z opraw o różnych długościach, w wersjach nadtynkowej, wpuszczanej i zwieszanej. Krótsze lampy pozwalają oświetlić ciągi komunikacyjne – wydzielone korytarze i strefy pomiędzy obszarami roboczymi. Dłuższe idealne są do przestrzeni typu open space.
Kamerton Inspiracją dla projektantów był przyrząd do strojenia instrumentów. Modułowa oprawa może służyć jako samodzielne źródło światła lub być częścią systemu oświetleniowego. „Kamerton” produkowany jest w dwóch kolorach – czarnym i białym.
Fifty-Fifty W lampach zastosowano system przeciwwagi, dzięki czemu trzymają równowagę. Projekt Sama Wellera jest kompromisem pomiędzy funkcjonalnością i industrialną estetyką a minimalizmem.