Flat moon eclips

marki Modular to aluminiowe oprawy oświetleniowe w formie pierścienia przeznaczone do wnętrz publiczych i mieszkalnych. Firma oferuje produkt w trzech wersjach: wiszącej (pojedyncze lub potrójne zawieszenie), montowanej bezpośrednio na suficie oraz zintegrowanej z sufitem. Oprawa dostępna jest w formacie 650 x 78 mm i 950 x 78 mm oraz 670 x 78 mm i 970 x 78 mm w przypadku opraw zlicowanych z płaszczyzną.

Flat moon eclips
Tagi:
Monkey Wykonana z żywicy lampa w formie małpy trzymającej żarówkę, dostępna jest w w kolorach czarnym i białym. Wersje stołowe dobrze będą wyglądały na biurku, komodzie czy szafce nocnej. Lampa przeznaczona jest do wnętrz i ogrodu.
Beam Uniwersalna lampa z poliwęglanu o oryginalnym, nowoczesnym kształcie. Światło świeci z dwóch stron tuby. Istnieje możliwość regulacji jego natężenia za pomocą pokrętła. Dostępna jest w czterech kolorach: szarym, czarnym, brązowym i zielonym.
Memory Zabawna kolekcja lamp zabiera nas do świata wyobraźni i beztroskich czasów dzieciństwa. Dzięki wiszącym sznurkom służącym jako włącznik lampa przypomina balonik. Wykonana jest z ręcznie dmuchanego szkła w różnych kolorach. Dostępna w trzech rozmiarach.
Dark Points LED Kolekcja składa się z opraw o różnych długościach, w wersjach nadtynkowej, wpuszczanej i zwieszanej. Krótsze lampy pozwalają oświetlić ciągi komunikacyjne – wydzielone korytarze i strefy pomiędzy obszarami roboczymi. Dłuższe idealne są do przestrzeni typu open space.
Bike Lampa w modnym stylu vintage – zainspirowana elementami klasycznych, holenderskich rowerów. Gdy zakręci się korbą, łańcuch i przekładnia idą w ruch, i można precyzyjnie ustawić nachylenie klosza. Światło podąża za poruszającą się zębatką. Rowerowe lampy występują w trzech wersjach: biurkowa, kinkiet oraz wisząca.
Kamerton Inspiracją dla projektantów był przyrząd do strojenia instrumentów. Modułowa oprawa może służyć jako samodzielne źródło światła lub być częścią systemu oświetleniowego. „Kamerton” produkowany jest w dwóch kolorach – czarnym i białym.