Flat moon eclips

marki Modular to aluminiowe oprawy oświetleniowe w formie pierścienia przeznaczone do wnętrz publiczych i mieszkalnych. Firma oferuje produkt w trzech wersjach: wiszącej (pojedyncze lub potrójne zawieszenie), montowanej bezpośrednio na suficie oraz zintegrowanej z sufitem. Oprawa dostępna jest w formacie 650 x 78 mm i 950 x 78 mm oraz 670 x 78 mm i 970 x 78 mm w przypadku opraw zlicowanych z płaszczyzną.

Flat moon eclips
Tagi:
Glax System doświetlenia szaf przesuwnych z włącznikiem to profile aluminiowe do montażu taśm LED, umożliwiające uzyskanie różnorodnych efektów świetlnych. Zastosowanie profilu pozwala na przedłużenie żywotności taśmy LED, gdyż pełni on funkcję radiatora, odprowadzając ciepło z taśmy i chroni ją przed uszkodzeniem.
Revolta Lampy, których forma opiera się na kształcie koła. Wykonane są z metalu. W niektórych wersjach wykorzystano tkaniny mające właściwości akustyczne. W skład serii wchodzą lampy wiszące, stojące i kinkiety.
LEDVANCE Tracklight Spot Reflektory punktowe LED do powszechnie stosowanych montażowych szyn trójfazowych. Dostępne są trzy różne rozmiary opraw z reflektorami o mocach 25, 35 lub 55 W. W obudowie umieszczone jest urządzenie sterujące. Aluminiowe odbłyśniki można regulować w zakresie 15, 24 oraz 38°.
Crane Lampa ścienna inspirowana estetyką industrialną. Wymiary: wys. 43 cm, szer. 93 cm, dł. kabla: 200 cm, szerokość klosza: 18 cm. Dostosowana jest do źródeł światła od A++ do E oraz żarówek LED.
Miira Seria lamp zainspirowana skandynawskim wzornictwem. Klosze wykonane są z dmuchanego szkła w dwóch wybarwieniach, rama zaś z metalu. Sprawdzą się zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i wnętrzach mieszkalnych.
Camerton Modułowa forma oprawy pozwala na użycie lampy jako samodzielnego źródła światła lub zestawienie jej w system oświetleniowy. Jej wymiary to 90 cm x 23,3 cm x 5 cm.