Flat moon eclips

marki Modular to aluminiowe oprawy oświetleniowe w formie pierścienia przeznaczone do wnętrz publiczych i mieszkalnych. Firma oferuje produkt w trzech wersjach: wiszącej (pojedyncze lub potrójne zawieszenie), montowanej bezpośrednio na suficie oraz zintegrowanej z sufitem. Oprawa dostępna jest w formacie 650 x 78 mm i 950 x 78 mm oraz 670 x 78 mm i 970 x 78 mm w przypadku opraw zlicowanych z płaszczyzną.

Flat moon eclips
Tagi:
LEDVANCE Panel LED Zestaw energooszczędnych produktów – zamienników tradycyjnych opraw oświetleniowych 600, 625 i 1200. Panele LED zapewniają równomierne i wolne od olśnienia oświetlenie. Sprawdzą się w biurach, salach konferencyjnych, recepcjach i holach.
PLANT to najnowsza kolekcja lamp marki Nowodvorski Lighting, które sprawdzą się jako centralny punkt jadalni, salonu czy kuchni. Wykonana z lakierowanej stali oprawa dostępna jest w wymiarze 80 x 22 cm, w kolorze białym i czarnym, i wyposażona jest w cztery źródła światła (4 x 35 W). Dzięki dużemu formatowi może pełnić rolę oryginalnej dekoracji, a zarazem praktycznej półki.
Silenzio Oświetlenie i akustyka w jednym: lampa zapewnia optymalne światło oraz redukuje dźwięki i szumy. Klosz wykonany z aluminium oraz kilku warstw materiałów dźwiękochłonnych dodatkowo pokryty jest tkaniną marki Kvadrat o właściwościach akustycznych. Dostępne są trzy wielkości klosza i różne warianty kolorystyczne.
Luna Circadian Oprawa LED, która może przyjąć dowolny kształt. Wykonana z lakierowanej blachy stalowej montowana jest na stropie lub zwieszana. Zastosowanow niej technologię, która imituje widmo światła dziennego wspierając naturalny rytm dobowej aktywności człowieka. Dzięki temu pozytywnie wpływa na koncentrację i samopoczucie uczestników szkoleń i konferencji.
Arigato W kolekcji produktów Arigato znajdują się zarówno lampy podłogowe, sufitowe, kinkiety jak i biurkowe czy stołowe. Ich charakterystycznym elementem są ruchome elementy, które można ustawiać w dowolny sposób. Ramiona wykonane są ze stali, a klosz z aluminum. Dostępne w dwóch kolorach: matowej czerni oraz bieli.
Modern Glass Linia Modern Glass powstała we współpracy z czeskim biurem projektowym. Lampy wykonane są z najwyższej jakości szkła w manufakturze działającej od przeszło 100 lat. Wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są ręcznie. W skład kolekcji wchodzi kilka rodzajów opraw.