Architektura MuratorKonkursyKonkurs na projekt nowej siedziby Nadleśnictwa Człuchów na Pomorzu

Konkurs na projekt nowej siedziby Nadleśnictwa Człuchów na Pomorzu

Nadleśnictwo Człuchów zaprasza do udziału w konkursie na projekt swojej nowej siedziby. Składanie prac do 27 lutego 2023 roku.

Konkurs na projekt nowej siedziby Nadleśnictwa Człuchów na Pomorzu
fot. GettyImages

Nowa siedziba Nadleśnictwa Człuchów powstać ma hektarowej działce w miejscowości Kiełpin na Pomorzu. Konkurs architektoniczny na projekt obiektu w imieniu Lasów Państwowych organizują władze nadleśnictwa. Zadaniem uczestników jest opracowane koncepcji dwukondygnacyjnego budynku o powierzchni użytkowej nie przekraczającej 750 m². W środku należy rozplanować   pokoje biurowe, pomieszczenie do obsługi interesantów oraz salę konferencyjną na 50 osób.

Maksymalny łączny koszt inwestycji, czyli robót budowlanych łącznie z wykonaniem dokumentacji projektowej i pełnieniem nadzoru inwestorskiego, przewidziano na 9,3 mln zł, przy czym maksymalny koszt opraciwania dokumentacji projektowej na podstawie zwycięskiej pracy wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego określono na blisko 270 tys. zł.

W sześcioosobowym jury znaleźli się: Agnieszka Chudy (przewodnicząca), Jarosław Tański, Kinga Wojtuszko, Kamila Teresa Steinke-Libera, Marian Mikulicz i Ludwik Monikowski. Zwycięzca otrzyma 20 tys. zł oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na kompleksowe wykonanie projektu. Więcej nagród nie przewidziano. Termin składania prac upływa 27 lutego 2023 roku. Więcej informacji oraz regulamin na stronie: platformazakupowa.pl.

Rewitalizacja lasu / Iława Zastosowane mikrointerwencje projektowe nie niszczą charakteru naturalnej, spontanicznej wegetacji, ale uczestniczą w tworzeniu narracji - pisze Beata Gawryszewska.
Nadleśnictwo Dretyń od nowa: wnętrza Nadleśnictwa Dretyń projektu LOFFT Architektura Siedziba Nadleśnictwa Dretyń przeszła ostatnio spektakularną metamorfozę. Za projekt wnętrz tej niewielkiej placówki na Pomorzu odpowiada lokalna pracownia LOFFT Architektura Małgorzaty Hendrych-Lubińskiej.
Konkurs na projekt hali i głównego stadionu warszawskiej Skry Nowoczesna hala sportowa i stadion lekkoatletyczny powstaną w ramach II etapu modernizacji Ośrodka Wawelska, czyli dawnej Skry. Władze Warszawy ogłaszają konkurs na wykonanie koncepcji architektoniczno-budowlanej obu obiektów.
Zielone Tarasy Kultury: wyniki konkursu na zagospodarowanie parku 18 Marca i skweru Pionierów w Kołobrzegu Władze Kołobrzegu we współpracy z koszalińskim oddziałem SARP rozstrzygnęły konkurs na nowe zagospodarowanie dwóch przestrzeni publicznych w centrum miasta: parku 18 Marca i skweru Pionierów. Zwyciężyła warszawska pracownia JAZ+Architekci.
Konkurs na projekt strzelnicy golfowej na Mazurach Spółka Universe Properties Group, właściciel kompleksu Masurian Yacht & Golf Resort powstającego między Giżyckiem a Węgorzewem, ogłosiła konkurs na projekt strzelnicy golfowej wraz z budynkiem klubowym i zapleczem gastronomicznym.
Konkurs na siedzibę Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie planuje budowę nowej siedziby Wydziału Informatyki. Właśnie ogłosił konkurs na jej projekt. W jury m.in. architekci Maciej Miłobędzki, Karol Barcz, Piotr Śmierzewski, Karol Nieradka i Grzegorz Wojtkun.
Konkurs na projekt zagospodarowania dwuhektarowego terenu w centrum Jeleniej Góry W ścisłym centrum Jeleniej Góry powstać ma nowoczesne targowisko z zielenią i atrakcyjnym terenem rekreacyjnym. Władze miasta właśnie ogłosiły konkurs na projekt nowego zagospodarowania blisko dwuhektarowego obszaru w śródmieściu.
Konkurs na projekt wystawy w Muzeum Bitwy Warszawskiej Muzeum Wojska Polskiego ogłosiło rekomendowany przez SARP konkurs na projekt ekspozycji stałej nowo powstającego Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Składanie wniosków do 28 listopada.