Staż Velux

i

Autor: Archiwum Architektury

Konkurs studencki: wygraj staż w Danii z firmą Velux

2018-04-12 16:01

W piętnastej edycji konkursu nagrodą jest dwumiesięczny staż w biurze architektonicznym w głównej siedzibie firmy. Zgłoszenia można przesyłać do 27 maja 2018.

Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie na adres architekci@velux.pl list motywacyjny i CV w języku angielskim, list polecający przedstawiciela wydziału (prowadzącego, wykładowcy etc.) w języku polskim lub angielskim oraz portfolio. Po zweryfikowaniu aplikacji jury wybierze kandydatów, którzy przejdą do drugiego etapu konkursu - rozmów kwalifikacyjnych, które odbędą się 14 czewca w Warszawie.

Zwycięzcy przypadnie dwumiesięczna praktyka (1 sierpnia–28 września 2018) w duńskim biurze firmy, w Hørsholm koło Kopenhagi. Będzie to okazja do zdobycia wiedzy na temat architektonicznych rozwiązań ekologicznych, energooszczędnych i wykorzystujących światło dzienne. Laureaci poprzednich edycji uczestniczyli między innymi w przygotowaniu projektu modernizacji kopenhaskiego osiedla z lat 60. XX wieku, modernizacji szpitala w Chile czy projektu domu na wodzie w Amsterdamie. Zwycięzca otrzymuje również pokrycie kosztów wyjazdu oraz pobytu, a także kieszonkowe ustalone przez organizatora.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie organizatora.