fotka z /zdjecia/Mackow_renoma_dzien_art.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury

Studiuj z "Architekturą-murator”

2009-01-15 1:00

Kolejna edycja konkursu rozstrzygnięta! Wystarczyło zamówić roczną prenumeratę i odpowiedzieć na trzy pytania zawarte w formularzu.

W dniu 5 grudnia 2008 roku w siedzibie wydawnictwa Murator S.A. odbyło się posiedzenie jury Konkursu Studenckiego Studiuj z "Architekturą-murator". Po obejrzeniu i przeanalizowaniu wszystkich prac przyznano nagrody:

Adriana BartniczukEwa BryzekNatalia BudnaMaria CudeckaMateusz DomaszkSandra GajdzikDominika GieburowskaMagdalena JankowskaKarolina KrauseStanisław KühnelGrażyna MackiewiczPiotr MarekBeata MaterkowskaKatarzyna PawińskaPaweł PruszkowskiJoanna PyrczGabriela RzeźnikEwa StankiewiczSylwia StefaniakMikołaj WymoczyłMichał Żółtowski

Laureaci otrzymują zaproszenie na zwiedzanie z architektem Zbigniewem Maćkowem (Maćków Pracownia Projektowa) realizowanej we Wrocławiu modernizacji domu handlowego Renoma (11 osób) lub

na spotkanie z architektami Pawłem Natkańcem i Maciejem Miłobędzkim (Jems Architekci) w realizowanym w Warszawie według ich projektu zespole mieszkaniowym w al. Wilanowskiej (11 osób).

Redakcja skontaktuje się z laureatami w celu ustalenia warunków odbioru nagrody.Nagród rzeczowych w postaci podręczników do projektowania Ernsta Neuferta nie przyznano.