Architektura MuratorMłodzi do ŁodziAktualnościMłodzi do Łodzi 2008 – jak wyglądało spotkanie zorganizowane przez miesięcznik „Architektura-murator” pięć lat temu?

Młodzi do Łodzi 2008 – jak wyglądało spotkanie zorganizowane przez miesięcznik „Architektura-murator” pięć lat temu?

Jak wygladały ogólnopolskie konfrontacje młodych architektów Młodzi do Łodzi w 2008 roku? Zobacz program spotkania i zdjęcia uczestników

Młodzi do Łodzi 2008: program
Młodzi do Łodzi 2008: program


Młodzi do Łodzi ogólnopolskie konfrontacje młodych architektów: Łódź 30 i 31 maja 2008, Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne Instytutu Europejskiego

PROGRAM


piątek 30 maja 2008

12.15                 oficjalne otwarcie – pierwszy wiceprezydent Miasta Łodzi Włodzimierz Tomaszewski, dyrektor Wydziału Architektury i  Urbanistyki Marek Lisiak, redaktor naczelna miesięcznika „Architektura-murator” Ewa P. Porębska
12.30                 wykład I z cyklu Jak to się stało, że mi się udało? Refleksje uczestnika Młodzi do Łodzi 2003: Robert Konieczny (KWK Promes)
12. 45 - 15.45  panel dyskusyjny: globalizacja i lokalność – tożsamość polskiej architektury w globalnej rzeczywistości, polscy architekci na światowym rynku, światowe wzorce
                           prowadzenie: Grzegorz Piątek, Rafał Szpilkowski, Michał Wiśniewski
17.15                 wykład II z cyklu Jak to się stało, że mi się udało? Refleksje uczestnika Młodzi do Łodzi 2003: Łukasz Zagała i Przemo Łukasik (medusagroup)
17.30 –20.30   panel dyskusyjny: mobilność i komunikacja; techniki multimedialne jako elementy komunikacji zawodowej i ich wpływ na projekty oraz sposób myślenia polskich architektów; komunikacja, autopromocja, praca na odległość
                           prowadzenie: Małgorzata Makowska, Michał Stangel, Magdalena Paryna
20.30                 wernisaż – oficjalne otwarcie wystawy prac uczestników


sobota 31 maja 2008


10.30                  wykład III z cyklu Jak to się stało, że mi się udało?
                            Refleksje uczestnika Młodzi do Łodzi 2003: Tomasz Konior (Konior Studio)
10.45 – 13.45   technologie, materiały, narzędzia: surfowanie po architekturze a realia zawodu, tendencje w rozwoju narzędzi projektowych i rozwiązań technologicznych
                            prowadzenie: Małgorzata Kijak-Olechnicka,  Dorota Sibińska, Grzegorz Pęczek
13.45                  podsumowanie konferencji: Magdalena Paryna i Katarzyna Trojanek
14.00                  oficjalne zamknięcie spotkania Młodzi do Łodzi

Serwis www.architektura.murator.pl od teraz bez rejestracji! Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, znosimy obowiązkową rejestrację do serwisu. Dostęp do unikatowych materiałów jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek przedtem.
Zostań ambasadorem „Architektury-murator” Architektura to Twoja pasja? Żadne z wydarzeń studenckich nie może odbyć się bez Twojego udziału? A przy tym jesteś osobą przedsiębiorczą, odpowiedzialną, zorganizowaną i chcesz reprezentować swój wydział na łamach miesięcznika?
25 lat „Architektury-murator” W 2019 roku mija 25 lat od wydania pierwszego numeru „Architektury-murator”. To również rok, w którym obchodzić będziemy 30. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce. Od momentu powstania towarzyszyliśmy wszystkim najważniejszym wydarzeniom w naszym kraju. Poprzez architekturę pokazywaliśmy polską transformację na szerokim tle społecznym, gospodarczym, politycznym.
Redakcja „Architektury-murator” zaczyna ścisłą współpracę z „Zawodem: Architekt”! Agencja 360 Content Team działająca w strukturze naszej grupy wygrała konkurs Izby Architektów RP na wydawanie dwumiesięcznika „Zawód: Architekt”. W kwestiach merytorycznych nowy zespół będzie wspierać redakcja „Architektury-murator”.
Poznajcie Partnerów jubileuszu Obchody 25-lecia „Architektury-murator” będą trwały niemal cały rok 2019, a składać się na nie będzie wiele wydarzeń, których organizacja nie byłaby możliwa bez naszych Partnerów. Poznajcie Partnerów jubileuszu.
Zostań redaktorem "Architektury-murator"! Miesięcznik "Architektura-murator" zatrudni redaktora prowadzącego serwis internetowy www.architektura.murator.pl.