Architektura MuratorProjektyBiurowiec Fern Office w Łodzi – nowy projekt pracowni NOW Andrzeja Owczarka

Biurowiec Fern Office w Łodzi – nowy projekt pracowni NOW Andrzeja Owczarka

Na terenie dawnej fabryki Ramischa w Łodzi już wkrótce powstanie nowy budynek biurowo-handlowy z ogólnodostępnym, zielonym dachem. W ramach inwestycji przewidziano też wielopoziomowy parking, pierwszy prywatny obiekt tego typu w mieście.

Biurowiec Fern Office w Łodzi – nowy projekt pracowni NOW Andrzeja Owczarka
Biurowiec Fern Office Łódź, ul. Piotrkowska
AutorzyNOW Biuro Architektoniczne
InwestorOPG Property Professionals
Powierzchnia użytkowa8045.0 m²
Data realizacji (początek)2019
Data realizacji (koniec)2021
Zespół Hi Piotrowska w Łodzi projektu PRC Architekci W centrum Łodzi trwa realizacja zespołu biurowo-usługowego z 82-metrową dominantą. Wieża kompleksu będzie najwyższym budynkiem biurowym miasta.
Dobiega końca realizacja zespołu biurowo-usługowego Monopolis w Łodzi [ZDJĘCIA] Prace nad rewitalizacją zabytkowego kompleksu dawnego Monopolu Wódczanego pomału dobiegają końca. Projekt adaptacji historycznego zespołu do nowych funkcji przygotowała Grupa 5 Architekci we współpracy z łódzkim studiem Jerzego Lutomskiego.
Workcamp w Łodzi: studentki i studenci remontują dla dzieci W tegorocznej edycji wolontariusze z łódzkiego oddziału KMK PZITB odnawiają Centrum Wsparcia dla Dzieci i Rodzin
Biurowiec Fern Office w Łodzi Na terenie dawnej fabryki Ramischa w Łodzi już wkrótce powstanie nowy biurowiec. Za projekt obiektu odpowiada pracownia NOW Andrzeja Owczarka.
Rewitalizacja fabryki Scheiblera w Łodzi Projekt adaptacji i rozbudowy zespołu dawnej fabryki Scheiblera opracowało studio medusagroup.
Dom wiatrak Łódzka pracownia 3DPROJEKT stworzyła koncepcję domu, który kształtem przypomina wiatrak. W efekcie powstał trójskrzydłowy rzut, w którym każda z części budynku, dzienna, nocna i garażowa, została wpisana w formę wydłużonego trapezu.