Architektura MuratorProjektyRewitalizacja fabryki Scheiblera w Łodzi

Rewitalizacja fabryki Scheiblera w Łodzi

Projekt adaptacji i rozbudowy zespołu dawnej fabryki Scheiblera opracowało studio medusagroup.

Rewitalizacja fabryki Scheiblera w Łodzi
W I etapie powstaną dwa obiekty mieszkalne z 270 lokalami
Tagi:
Architektoniczny przewodnik po Łodzi: co warto zobaczyć w Łodzi Historyczna część Łodzi to prawie 1400 hektarów wypełnionych kamienicami, pałacami, willami, parkami i zespołami fabrycznymi z XIX i początku XX stulecia. Ale w mieście wciąż jest też miejsce na współczesne realizacje, ukazujące jego potencjał i ambicje.
Zespół Hi Piotrowska w Łodzi projektu PRC Architekci W centrum Łodzi trwa realizacja zespołu biurowo-usługowego z 82-metrową dominantą. Wieża kompleksu będzie najwyższym budynkiem biurowym miasta.
Dobiega końca realizacja zespołu biurowo-usługowego Monopolis w Łodzi [ZDJĘCIA] Prace nad rewitalizacją zabytkowego kompleksu dawnego Monopolu Wódczanego pomału dobiegają końca. Projekt adaptacji historycznego zespołu do nowych funkcji przygotowała Grupa 5 Architekci we współpracy z łódzkim studiem Jerzego Lutomskiego.
Workcamp w Łodzi: studentki i studenci remontują dla dzieci W tegorocznej edycji wolontariusze z łódzkiego oddziału KMK PZITB odnawiają Centrum Wsparcia dla Dzieci i Rodzin
Biurowiec Fern Office w Łodzi Na terenie dawnej fabryki Ramischa w Łodzi już wkrótce powstanie nowy biurowiec. Za projekt obiektu odpowiada pracownia NOW Andrzeja Owczarka.
Biurowiec Fern Office w Łodzi – nowy projekt pracowni NOW Andrzeja Owczarka Na terenie dawnej fabryki Ramischa w Łodzi już wkrótce powstanie nowy budynek biurowo-handlowy z ogólnodostępnym, zielonym dachem. W ramach inwestycji przewidziano też wielopoziomowy parking, pierwszy prywatny obiekt tego typu w mieście.