Szyb Krystyna

Koncepcja pracowni medusa group na adaptację zabytkowej wieży oraz terenów po byłej kopalni Szombierki w Bytomiu nagrodzona.

Szyb Krystyna

Armada Development wybierała spośród propozycji biur architektonicznych Jagiełło Krysiak Architekci, GC Investment, Konior Studio oraz medusa group.
- Jednakże to koncepcja, którą przedstawiła medusa group, wydaje się być najbardziej przemyślaną. Z zebranych przez nas informacji wynika także, że architekci oparli swoje pomysły na sprawdzonych wcześniej danych dotyczących wieży, a to daje nam pewność, że jest to projekt do zrealizowania- poinformował Marek Mutke, Prezes Armady Development.

Koncepcja bytomskiej pracowni zajęła trzecie miejsce w sondzie, którą inwestor przeprowadzał na stronie poświęconej Szybowi Krystyna (1. miejsce zajęli Jagiełło Krysiak Architekci). - Internauci zagłosowali na tę koncepcję, którą uznali za najciekawszą, my jednak musieliśmy wziąć pod uwagę także inne czynniki – funkcjonalność, potrzeby i oczekiwania ewentualnych inwestorów, sytuację na rynku oraz wartość samej inwestycji - podsumowuje Marek Mutke.

W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie przedstawicieli Armady Development oraz medusy group, na którym ustalone zostaną warunki współpracy, obejmujące adaptację koncepcji, zgodnie z potrzebami inwestora oraz wymaganiami stawianymi przez rynek inwestycyjny.

Więcej informacji: Armada Development www.armadadev.pl, www.szybkrystyna.pl


Prezentujemy koncepcje architektoniczne Konior Studio, Medusa Group, JK Architekci, GC Investment.
KONIOR STUDIO - KONCEPCJA - WIZUALIZACJE
MEDUSA GROUP - KONCEPCJA - WIZUALIZACJE
JK ARCHITEKCI - KONCEPCJA - WIZUALIZACJE
GC INVESTMENT - KONCEPCJA - WIZUALIZACJE