Architektura MuratorRealizacjeZUO CORP. POP UP SHOP

ZUO CORP. POP UP SHOP

Głównym założeniem projektu jest wykreowanie unikalnego wydarzenia z pogranicza sztuki, mody i dizajnu. Czarny kubik kryje wewnątrz system luster, który w połączeniu z instalacją świetlną, multiplikuje przestrzeń, tworząc wrażenie nieskończoności. Awangardowy 42 metrowy sklep postoi przy ulicy Brackiej w Warszawie tylko do końca marca

ZUO CORP. POP UP SHOP

W styczniu 2011 roku ruszył nowy modowy projekt - ZUO corp. Projektanci marki, Dagmara Rosa i Bartek Michalec postawili na nowatorską formę sprzedaży. Kolekcje jesień-zima 2010/2011 dostępna będzie w pierwszym w Polsce koncepcyjnym pop-up shopie.

Bryłę budynku zaprojektowali – Hanna Kokczyńska, autorka miejskiego projektu nad brzegiem Wisły - Różowy świecący jeleń) oraz Jacek Majewski z pracowni SuperSuper, wspomagani przez Agnieszkę Kuczyńską. Mają oni na swoim koncie projekt wewnętrznej elewacji polskiego pawilonu EXPO 2010 w Szanghaju.
Awangardowy 42 metrowy sklep (wymiary wnętrza / 5 x 4.5 m , wysokość / 2.90 m) stanął przy ulicy Brackiej 20 (vis-a-vis Między Nami Cafe), tylko do końca marca. Głównym założeniem projektu jest wykreowanie unikalnego wydarzenia z pogranicza sztuki, mody i dizajnu. Czarny kubik kryje wewnątrz system luster, który w połączeniu z instalacją świetlną, multiplikuje przestrzeń, tworząc wrażenie nieskończoności. Pawilon jest czynny w godzinach od 12.00 do 21.00, za wyjątkiem niedzieli. www.zuocorp.com

fotka z /zdjecia/zuo_sklep.jpg
Warszawa z drona: nowy fotoplan stolicy Jak wygląda Warszawa z lotu ptaka? W stołecznym serwisie mapowym jest już dostępny nowy fotoplan, który powstał na podstawie zdjęć lotniczych wykonanych wiosną tego roku.
Ogrody Ulricha: WXCA rewitalizuje teren przed centrum handlowym Wola Park [NOWE WIZUALIZACJE] Ogrody Ulricha WXCA projektuje jako wielofunkcyjną przestrzeń służącą nie tylko klientom centrum handlowego Wola Park, ale też okolicznym mieszkańcom. Koncepcja powstała na podstawie wielostopniowego procesu konsultacji. Budowa ma się rozpocząć wiosną 2021 roku.
Modernizacja willi na Starym Żoliborzu – Kulczyński Architekt Jedna z ostatnich realizacji pracowni Kulczyński Architekt to przebudowa kilkudziesięcioletniej willi na Starym Żoliborzu. Obiekt zyskał przeszklone skrzydło od strony ogrodu i zupełnie nową aranżację wnętrz.
Ciasteczka na Foksal: Grzegorz Stiasny Mimo estetycznej rezerwy dla eklektycznych fasad uważam, że zdecydowanie trafniejsze etycznie są decyzje remontowania i ratowania tych domów. Nie mam śmiałości niszczenia tego, co stworzyli starsi o pokolenia koledzy po fachu. Cieszą więc odnowione kamienice przy ulicy Foksal. Nawet gdy ich dekoracje – świadectwo minionej epoki – zupełnie nie mieszczą się w moim guście – o modernizacji kamienic na Foksal w Warszawie pisze Grzegorz Stiasny.
Elektrownia Powiśle: architektura i miasto według APA Wojciechowski Architekci Po dwunastu latach od rozpoczęcia prac projektowych Elektrownia Powiśle została udostępniona mieszkańcom. Po zmodernizowanym zespole oprowadzili nas projektanci z APA Wojciechowski Architekci [GALERIA].
Fabryka PZO: zespół biurowo-mieszkalny na warszawskiej Pradze Dobiegła końca realizacja inwestycji pod nazwą Fabryka PZO. W ramach przedsięwzięcia modernizacji poddane zostały zabudowania dawnych zakładów optycznych na Kamionku. Za projekt przebudowy pofabrycznych obiektów odpowiada warszawska pracownia Konkret Architekci.