Architektura MuratorRealizacjeZUO CORP. POP UP SHOP

ZUO CORP. POP UP SHOP

Głównym założeniem projektu jest wykreowanie unikalnego wydarzenia z pogranicza sztuki, mody i dizajnu. Czarny kubik kryje wewnątrz system luster, który w połączeniu z instalacją świetlną, multiplikuje przestrzeń, tworząc wrażenie nieskończoności. Awangardowy 42 metrowy sklep postoi przy ulicy Brackiej w Warszawie tylko do końca marca

ZUO CORP. POP UP SHOP

W styczniu 2011 roku ruszył nowy modowy projekt - ZUO corp. Projektanci marki, Dagmara Rosa i Bartek Michalec postawili na nowatorską formę sprzedaży. Kolekcje jesień-zima 2010/2011 dostępna będzie w pierwszym w Polsce koncepcyjnym pop-up shopie.

Bryłę budynku zaprojektowali – Hanna Kokczyńska, autorka miejskiego projektu nad brzegiem Wisły - Różowy świecący jeleń) oraz Jacek Majewski z pracowni SuperSuper, wspomagani przez Agnieszkę Kuczyńską. Mają oni na swoim koncie projekt wewnętrznej elewacji polskiego pawilonu EXPO 2010 w Szanghaju.
Awangardowy 42 metrowy sklep (wymiary wnętrza / 5 x 4.5 m , wysokość / 2.90 m) stanął przy ulicy Brackiej 20 (vis-a-vis Między Nami Cafe), tylko do końca marca. Głównym założeniem projektu jest wykreowanie unikalnego wydarzenia z pogranicza sztuki, mody i dizajnu. Czarny kubik kryje wewnątrz system luster, który w połączeniu z instalacją świetlną, multiplikuje przestrzeń, tworząc wrażenie nieskończoności. Pawilon jest czynny w godzinach od 12.00 do 21.00, za wyjątkiem niedzieli. www.zuocorp.com

fotka z /zdjecia/zuo_sklep.jpg
Modernizacja willi na Starym Żoliborzu – Kulczyński Architekt Jedna z ostatnich realizacji pracowni Kulczyński Architekt to przebudowa kilkudziesięcioletniej willi na Starym Żoliborzu. Obiekt zyskał przeszklone skrzydło od strony ogrodu i zupełnie nową aranżację wnętrz.
Ciasteczka na Foksal: Grzegorz Stiasny Mimo estetycznej rezerwy dla eklektycznych fasad uważam, że zdecydowanie trafniejsze etycznie są decyzje remontowania i ratowania tych domów. Nie mam śmiałości niszczenia tego, co stworzyli starsi o pokolenia koledzy po fachu. Cieszą więc odnowione kamienice przy ulicy Foksal. Nawet gdy ich dekoracje – świadectwo minionej epoki – zupełnie nie mieszczą się w moim guście – o modernizacji kamienic na Foksal w Warszawie pisze Grzegorz Stiasny.
Elektrownia Powiśle: architektura i miasto według APA Wojciechowski Architekci Po dwunastu latach od rozpoczęcia prac projektowych Elektrownia Powiśle została udostępniona mieszkańcom. Po zmodernizowanym zespole oprowadzili nas projektanci z APA Wojciechowski Architekci [GALERIA].
Fabryka PZO: zespół biurowo-mieszkalny na warszawskiej Pradze Rusza realizacja inwestycji pod nazwą Fabryka PZO. W ramach przedsięwzięcia modernizacji poddane zostaną zabudowania dawnych zakładów optycznych na Kamionku. Za projekt przebudowy pofabrycznych obiektów odpowiada warszawska pracownia Konkret Architekci
Mennica Legacy Tower - nowy wieżowiec na warszawskiej Woli Dobiega końca realizacja kompleksu Mennica Legacy Tower według projektu pracowni Goettsch Partners z Chicago. Prezentujemy film i najnowsze zdjęcia z budowy Mennica Legacy Tower.
Biurowiec Nowogrodzka Square w Warszawie W jaki sposób kreuje się przyjazną przestrzeń? Z pewnością jest to wypadkowa wielu czynników, a Nowogrodzka Square szczęśliwie znalazła wśród nich punkt równowagi. O realizacji pracowni HRA Architekci pisze Robert Szumielewicz.