Architektura MuratorStudenciArchitektour 2019 – ogólnopolskie warsztaty studenckie

Architektour 2019 – ogólnopolskie warsztaty studenckie

Jeszcze tylko do 18 kwietnia można nadsyłać prace kwalifikujące do udziału w 9. edycji warsztatów studenckich Architektour. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Kaliszu w dniach 9-15 maja.

Architektour 2019 – ogólnopolskie warsztaty studenckie

Architektour to coroczne warsztaty architektoniczne organizowane przez studentów architektury z całej Polski oraz Fundację Na Dużą Skalę w porozumieniu z wybranym miastem goszczącym. Wydarzenie omija jednak wielkie metropolie, pozwalając uczestnikom poznać miasta na co dzień nie pojawiające się na pierwszych stronach gazet. Dotychczas impreza miała miejsce m.in. w Międzygórzu, Kołobrzegu, Malborku, Przemyślu, Elblągu, Wałbrzychu, Gorzowie Wielkopolskim oraz Bytomiu. Tegoroczna, 9. już edycja warsztatów odbędzie się w Kaliszu w terminie 9-15 maja.

Jak co roku, program Architektour obejmuje wiele wykładów, warsztatów i spotkań. Organizatorzy przewidują m.in. prezentacje studenckie i wykłady tutorów. W tym roku to m.in. Oskar Grąbczewski, Karol Wawrzyniak, Rafał Śliwa, Bartosz Kowal, Aleksander Wadas, Aleksander Krajewski i Wojciech Lesiak. Aby wziąć udział w warsztatach należy do 18 kwietnia przesłać krótki szkic. Temat tegorocznego wstępniaka brzmi Środek. Więcej informacji na stronie: www.architektour.pl

Architektour 2019 – ogólnopolskie warsztaty studenckie
ARCHITEKTOUR – relacja z warsztatów Prezentujemy relację z siódmej edycji warsztatów studenckich ARCHITEKTOUR, które odbyły się w dniach 21-27 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim. Wydarzenie opisuje współorganizatorka warsztatów Magdalena Grzegorzewska.
Studenckie warsztaty architektoniczne w Przemyślu: rekrutacja na warsztaty Architektour Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej we współpracy ze studentami Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu organizuje czwartą edycję międzyuczelnianych warsztatów architektonicznych Architektour. Ostatnie dni rekrutacji!