Architektura MuratorStudenciJak opublikować swój projekt na stronie „Architektury-murator”?

Jak opublikować swój projekt na stronie „Architektury-murator”?

Chcesz opublikować swój dyplom lub inny projekt na naszej stronie i podzielić się nim z szeroką publicznością? To bardzo proste. Najciekawsze prace prezentować będziemy w mediach społecznościowych.

Jak opublikować swój projekt na stronie „Architektury-murator”?
GettyImages

Hakerzy, botty i internetowe trolle nie odpuszczają nawet takim serwisom jak nasz. W ostatnim czasie, z uwagi na kilka ataków, czasowo wyłączyliśmy możliwość samodzielnego dodawania projektów studenckich na stronie „Architektury-murator” i pracujemy nad nowym, bezpieczniejszym mechanizmem. Nie chcemy jednak pozbawiać Was możliwości prezentacji swoich prac. Wiemy, jak ważna jest dziś dzielenie się pomysłami z innymi i promowanie własnych osiągnięć.

Aby opublikować projekt na stronie „Architektury-murator”, prześlij go mailem na adres: architektura_studenci@grupazpr.pl. W zgłoszeniu musi się znaleźć:

-nazwa projektu,

-opis projektu (do 3600 znaków ze spacjami),

- skrócony opis projektu (ok. 300 znaków ze spacjami, krótkie wyjaśnienie głównej idei, która wyświetli się w formie leadu na stronie głównej),

- maksymalnie 5 wizualizacji w formacie .jpg lub .png do; 2 mb/ilustracja, wraz z ewentualnymi podpisami (prosimy o numerację zdjęć w nazwach plików i zrobienie podpisów w pliku tekstowym) i zaznaczeniem, która ma być wyświetlana jako główna, otwierająca artykuł. Wizualizacja główna najlepiej, jeśli będzie w układzie poziomym.

- Uzupełniona metryka:
Autor / autorzy:
Nazwa uczelni:
Wydział:
Rok studiów:
Rok rozpoczęcia studiów:
Opieka naukowa:

Tagi:
Centrum aktywizacji lokalnego społeczeństwa w Piasecznie Prezentujemy projekt zrównoważonego i elastycznego budynku autorstwa Kamili Lorenc-Ptasznik z Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Koncepcja zakłada stworzenie przestrzeni warsztatowej, która pozwala i ułatwia rozwijać pasje lokalnej społeczności, zarówno teoretycznie, jak i praktycznie.
Budynek biurowy naturE Coworking: projekt Aleksandry Szczębary z Politechniki Wrocławskiej Budynek ma łączyć przestrzeń coworkingową z naturą i zacierać granicę między środowiskiem zbudowanym a naturalnym, tworząc przy okazji lepsze warunki pracy stymulujące kreatywność i produktywność. Prezentujemy projekt koncepcyjny biurowca naturE Coworking autorstwa Aleksandry Szczębary z Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.
Moje Miejsce – nowy wielofunkcyjny zespół projektu JEMS Architekci Miks funkcji mieszkalnych, biurowych i usługowych, a do tego ogólnodostępne tereny zielone, otwarte place i ogródki jordanowskie dla dzieci. Na Dolnym Mokotowie w Warszawie rozpoczęła się realizacja wielofunkcyjnego zespołu projektu JEMS Architekci.
Wrocławskie Apartamenty Zyndrama z widokiem na Odrę Za projekt zlokalizowanej w sercu Wrocławia inwestycji odpowiada biuro APA Hubka. Miejska plomba będzie kolejnym budynkiem mieszkaniowym na koncie dolnośląskiej pracowni.
Kaplica św. Wojciecha – prezentacja projektu Prezentujemy projekt dyplomowy Filipa Strzeleckiego z WA PW, pt. Kaplica św. Wojciecha w Fiszewie, który otrzymał nagrodę magazynu „Faith & Form” i Międzywyznaniowego Forum Religii Sztuki i Architektury.
Islandzki szpat - polski projekt schroniska dla wędrowców Autorzy projektu nawiązali do islandzkiej przyrody oraz legendy o magicznym krysztale, dzięki któremu Wikingowie przemierzali morza bez pomocy urządzeń nawigacyjnych.