Architektura MuratorStudenciJak opublikować swój projekt na stronie „Architektury-murator”?

Jak opublikować swój projekt na stronie „Architektury-murator”?

Chcesz opublikować swój dyplom lub inny projekt na naszej stronie i podzielić się nim z szeroką publicznością? To bardzo proste. Najciekawsze prace prezentować będziemy w mediach społecznościowych.

Jak opublikować swój projekt na stronie „Architektury-murator”?
GettyImages

Hakerzy, botty i internetowe trolle nie odpuszczają nawet takim serwisom jak nasz. W ostatnim czasie, z uwagi na kilka ataków, czasowo wyłączyliśmy możliwość samodzielnego dodawania projektów studenckich na stronie „Architektury-murator” i pracujemy nad nowym, bezpieczniejszym mechanizmem. Nie chcemy jednak pozbawiać Was możliwości prezentacji swoich prac. Wiemy, jak ważna jest dziś dzielenie się pomysłami z innymi i promowanie własnych osiągnięć.

Aby opublikować projekt na stronie „Architektury-murator”, prześlij go mailem na adres: architektura_studenci@grupazpr.pl. W zgłoszeniu musi się znaleźć:

  • - nazwa projektu,
  • - opis projektu (do 3600 znaków ze spacjami),
  • - skrócony opis projektu (ok. 300 znaków ze spacjami, krótkie wyjaśnienie głównej idei, która wyświetli się w formie leadu na stronie głównej),
  • - maksymalnie 5 wizualizacji w formacie .jpg lub .png wraz z ewentualnymi podpisami i zaznaczeniem, która ma być wyświetlana jako główna, otwierająca artykuł. Wizualizacja główna najlepiej, jeśli będzie w układzie poziomym.

Dane do metryki:

  • - autor / autorzy,
  • - nazwa uczelni,
  • - wydział,
  • - rok studiów,
  • - rok rozpoczęcia studiów,
  • - opieka naukowa.

Tagi:
Moje Miejsce – nowy wielofunkcyjny zespół projektu JEMS Architekci Miks funkcji mieszkalnych, biurowych i usługowych, a do tego ogólnodostępne tereny zielone, otwarte place i ogródki jordanowskie dla dzieci. Na Dolnym Mokotowie w Warszawie rozpoczęła się realizacja wielofunkcyjnego zespołu projektu JEMS Architekci.
Wrocławskie Apartamenty Zyndrama z widokiem na Odrę Za projekt zlokalizowanej w sercu Wrocławia inwestycji odpowiada biuro APA Hubka. Miejska plomba będzie kolejnym budynkiem mieszkaniowym na koncie dolnośląskiej pracowni.
Kaplica św. Wojciecha – prezentacja projektu Prezentujemy projekt dyplomowy Filipa Strzeleckiego z WA PW, pt. Kaplica św. Wojciecha w Fiszewie, który otrzymał nagrodę magazynu „Faith & Form” i Międzywyznaniowego Forum Religii Sztuki i Architektury.
Islandzki szpat - polski projekt schroniska dla wędrowców Autorzy projektu nawiązali do islandzkiej przyrody oraz legendy o magicznym krysztale, dzięki któremu Wikingowie przemierzali morza bez pomocy urządzeń nawigacyjnych.  
Zespół Nowa Cukrownia w Szczecinie Konkurs inwestorski na zagospodarowanie 11-hektarowego terenu po dawnej fabryce cukru w Szczecinie wygrała pracownia MM_A – Marta Miller_Architekci.
Mennica Legacy Tower w Warszawie W miejscu socrealistycznego gmachu Mennicy Polskiej u zbiegu ul. Prostej i Żelaznej powstanie 130-metrowy wieżowiec projektu amerykańskiej pracowni Goettsch Partners.