Trwa konkurs na najlepszy dyplom promujący zielone dachy lub ściany

i

Autor: Archiwum Architektury Grafika promująca drugą edycję konkursu na najlepsze prace dyplomowe dotyczące szeroko rozumianej problematyki zielonych dachów lub ścian; il. serwis prasowy

Trwa konkurs na najlepszy dyplom promujący zielone dachy lub ściany

2023-01-30 15:02

Polskie Stowarzyszenie Dachy Zielone ozaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe dotyczące szeroko rozumianej problematyki zielonych dachów lub ścian.

Trwa druga edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu dachów zielonych i żyjących ścian organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Dachy Zielone. Partnerem tegorocznej odsłony jest Ambasada Królestwa Niderlandów.

Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów polskich uczelni, którzy w swoich pracach inżynierskich / licencjackich lub magisterskich poruszają szeroko pojętą problematykę zielonych dachów lub żyjących ścian. W konkursie są przewidziane nagrody pieniężne o łącznej puli 6300 zł. Laureaci będą też mieli prawo do bezpłatnego udziału w wydarzeniach organizowanych przez PSDZ (konferencje, szkolenia, krajowe wyjazdy studyjne) przez rok od daty wręczenia nagrody. Nadesłane prace będą oceniane w trzech kategoriach: najlepsza praca inżynierska; najlepsza praca magisterska projektowa i najlepsza praca magisterska problemowa / doświadczalna.

W drugiej edycji konkursu można zgłosić prace, które: zostały obronione w roku 2021 lub 2022; uzyskały co najmniej ocenę dobrą; dotyczą poniższych zagadnień: • zielony dach, dach z roślinami w uprawie ekstensywnej (potocznie: dach ekstensywny), dach z roślinami w uprawie intensywnej (potocznie: dach intensywny), dach z roślinami w uprawie półintensywnej (potocznie: dach półintensywny), dach bioróżnorodny, żyjąca ściana, roślinna ściana, zielona elewacja, ogród wertykalny.

Zgłoszenia do 15 lutego poprzez formularz zna stronie: konferencje.psdz.pl.

ZAPISZ SIĘ