Architektura MuratorTechnikaMakroPro 2.0. ELH

MakroPro 2.0. ELH

to nowa brama elewacyjna firmy Wiśniowski. Specjalna konstrukcja może być wypełniona dowolnym materiałem, tak by tworzyć jednolitą powierzchnię z fasadą (zarówno niedocieploną, jak i z dociepleniem). Skrzydło może osiągać rozmiar do 20 m2, a maksymalna grubość materiału wypełniającego to 4 cm. Podwójnie przeprofilowana prowadnica z blachy stalowej gwarantuje konstrukcji odpowiednią wytrzymałość, a system uszczelniający ThermoSet – właściwą izolację.

MakroPro 2.0. ELH

www.wisniowski.pl

Tagi:
Ośrodek Sportów Wodnych – Baza Kajakarska w Augustowie Baza Kajakarska w Augustowie, wpisana w malownicze zakole rzeki Netty, była wielokrotnie doceniona w polskich i międzynarodowych konkursach. W obiekcie zastosowano odporną na ekstremalne warunki atmosferyczne stolarkę marki WIŚNIOWSKI, która w tej realizacji musi sprostać wielu wymaganiom jednocześnie.
WIŚNIOWSKI i architekci Architekt nie może zaprojektować specjalnych drzwi, które będą uzupełniały jego projekt. Musi raczej korzystać z tych dostępnych na rynku. Większość producentów oferuje twarde, niezmienne wymiary produkcyjne. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI nie mają zamkniętych tabelek z wymiarami – klient może je dostosować do swoich potrzeb, co do centymetra.
Ulepszanie dobrego – rozmowa z Krystyną Baran, prezes zarządu firmy Wiśniowski Największym sukcesem naszej firmy jest to, że udało nam się zmienić sposób, w jaki myślą klienci. Zdołaliśmy „wychować” pokolenie, które ceni jakość i design – o inteligentnym sterowaniu urządzeniami domowymi, automatyzacji, która sprawi, że nasze mieszkania staną się bezobsługowe i projektach prospołecznych rozmawiamy z Krystyną Baran, prezes zarządu firmy Wiśniowski.
Brama segmentowa UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach skrzydła. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,37 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy.
PRIME to jedna z propozycji bram garażowych firmy Wiśniowski. Produkt charakteryzuje się wysokimi parametrami izolacji. Innowacyjne rozwiązania takie jak chronione prowadnice, czujniki przeciążeniowe i ruchu gwarantują bezpieczne użytkowanie. W kolekcja Home Inclusive 2.0 istnieje możliwość samodzielnego spersonalizowania bramy, drzwi i ogrodzeń wybierając spośród 16 kolorów, podkreślonych strukturą 3D. Bramy mogą stać się również częścią systemu smartCONNECTED.