ADAPTO

to modułowe meble łazienkowe marki Ideal Standard. Bezuchwytowe szafki o szerokości od 25 do 120 cm oraz blaty od 60 do 150 cm można ze sobą zestawiać tworząc zabudowę dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Meble dostępne są w czterech kolorach oraz w wykończeniu lakierowanym (biały połysk) oraz melaminowanym (ciemne drewno, jasne drewno oraz kamienna szarość).

ADAPTO

www.idealstandard.pl

Tempoplex to uniwersalny odpływ do brodzików firmy Viega. Rozwiązanie zapewnia skuteczne odprowadzenie wody przy stosunkowo dużym przepływie i płaskiej powierzchni. Firma oferuje komplety odpływowe Plus o wydajności aż 0,85 l/s (51 l/min), standardowe o wydajności 0,64 l/s (38,4 l/min) oraz Tempoplex o wydajności 0,55 l/s (33 l/min). Model wyposażono w podwójne uszczelnienie. Dzięki zdejmowanemu kołpakowi i wyjmowanej wkładce syfonowej odpływ jest łatwy w utrzymaniu czystości.
Carmen Roca Stylizowana seria, której pierwowzór powstał w 1946 roku. W skład kolekcji wykonanej z ceramiki Roca, której szkliwo jest odporne na zniszczenie, wchodzą ceramika, meble, baterie łazienkowe i akcesoria. W przypadku mebli możliwe są różne opcje wykończenia drewna.
Aranżacja łazienki ze strefą prysznica w roli głównej Projektując strefę prysznica, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim wielkość łazienki. Niezależnie od tego strefa prysznicowa powinna być m.in. wygodna w użytkowaniu, zapewniać swobodę ruchów, jednocześnie idealnie wpisywać się rozkład pomieszczenia i wizualnie najmniej ograniczać przestrzeń łazienki - najlepiej, jeśli bedzie transparentana. Jest wiele naszych, subiektywnych wytycznych do stworzenia idealnego miejsca, a dodatkowo dostępne rozwiązania poszerzają te możliwości.
Ogród XXI wieku w Łazienkach Królewskich [NOWE WIZUALIZACJE] Trwa procedura uzyskiwania pozwolenia na budowę Ogrodu XXI wieku w Łazienkach według konkursowego projektu z 2013 roku. Publikujemy nowe wizualizacje oraz wypowiedź współautorów zwycięskiej pracy: Dicka van Gamerena z Mecanoo Architecten oraz Michaela van Gessela i Stevena Delva z Delva Landscape Architects.
Stream Nowa, prostokątna umywalka firmy Alape autorstwa projektanta Gerharda Busalta. Charakteryzuje się lekko zaokrąglonymi narożnikami. Linia produktowa obejmuje wszystkie warianty montażu, w tym na płasko. Produkt został wykonany z 3-milimetrowej, glazurowanej stali. W serii dostępne są zarówno umywalki do zabudowy od dołu, jak i od wewnątrz czy nablatowe.
Nowe elementy w projektach nowoczesnych łazienek Forma toalety Geberit AquaClean Sela jest prosta i starannie dopracowana. O jakości wzornictwa świadczą nagrody, w tym iF product design award, Interior Innovation Award oraz Design Plus. Autorem projektu jest designer Matteo Thuna z Mediolanu.