Baterie Pretto

Nową linię produktów w portfolio marki Laveo cechuje niepowtarzalny, loftowy charakter i minimalistyczny kształt.

laveo_4

Bateria zlewozmywakowa z ruchomą wylewką umożliwiającą obsługę baterii podczas prac kuchennych, bateria nablatowa posiada regulowany perlator, pozwalający na zmianę kąta wypływu wody. Ciekawostką jest to, że bateria zlewozmywakowa może być zastosowana także jako bateria nablatowa w łazience. Z kolei w rozwiązaniach natryskowych z tej linii charakterystyczny jest strumień typu mgiełka – niezwykle lekki i przyjemny. Produkty z linii Pretto dostępne są w czterech kolorach do wyboru: chrom, biały, czarny, stalowy.

Laveo, www.laveo.pl

Tagi:
Bateria kuchenna Mungo z funkcją filtrowania wody pozwala cieszyć się wodą do picia prosto z kranu. Wkład filtrujący montowany pod zlewem znajduje się w zestawie. Filtr wystarcza na 6000 litrów, co pozwala znacząco zredukować liczbę plastikowych butelek po wodzie kupowanej w sklepie (aż 4000 plastikowych 1,5 litrowych butelek, czyli 200 kg plastiku mniej wyrzuconych na śmietnik!). Połączenie chromu i czarnych elementów tworzy elegancką i nowoczesną baterię, która doskonale pasuje do kuchni w każdym stylu, a smukły, ergonomiczny uchwyt nie ślizga się w mokrej dłoni.
Piave to elektroniczna bateria umywalkowa firmy Geberit, która idealnie sprawdzi się w przestrzeniach publicznych. System bezdotykowy pozwala zachować podwyższone standardy higieny oraz dodatkowo zmniejszyć zużycie wody. Uruchamiane czujnikiem podczerwieni baterie dostępne są w wersji z zasilaniem sieciowym, bateryjnym oraz niezależnym zasilaniem generatorowym. Seria dostępna jest w wersji ściennej (z wylewką w dwóch rozmiarach – 170 i 220 mm) lub stojącej, z mieszaczem lub bez.
Haptic to nowa seria armatury włoskiej firmy Ritmonio. Kolekcja składa się zarówno z baterii umywalkowych, wannnowych, prysznicowych, jak i bidetowych w różnych rozmiarach i wykończeniu. Wszystkie modele dostępne są w wersji chromowanej, czarno-białej oraz z uchwytem betonowym w odcieniach: szarym, różowym, bordowym, brązowym, niebieskim, żółtym i zielonym. W kolekcji oferowany jest mikser i uchwyty w standardach Eco oraz Ecoplus. Za projekt baterii odpowiada architekt Simone Micheli.