Baterie Pretto

Nową linię produktów w portfolio marki Laveo cechuje niepowtarzalny, loftowy charakter i minimalistyczny kształt.

laveo_4

Bateria zlewozmywakowa z ruchomą wylewką umożliwiającą obsługę baterii podczas prac kuchennych, bateria nablatowa posiada regulowany perlator, pozwalający na zmianę kąta wypływu wody. Ciekawostką jest to, że bateria zlewozmywakowa może być zastosowana także jako bateria nablatowa w łazience. Z kolei w rozwiązaniach natryskowych z tej linii charakterystyczny jest strumień typu mgiełka – niezwykle lekki i przyjemny. Produkty z linii Pretto dostępne są w czterech kolorach do wyboru: chrom, biały, czarny, stalowy.

Laveo, www.laveo.pl

Tagi:
Grifo Pie to baterie podłogowe zaprojektowane z myślą nie tylko o pięknym wyglądzie, lecz także o funkcjonalności na każdym etapie. Ich kompaktowy podtynkowy korpus pozwala na czystą i łatwą instalację oraz gwarantuje pionowe ustawienie i pewność, że bateria będzie idealnie umiejscowiona.
Zaffiro to nowa kolekcja baterii łazienkowych marki FDESIGN. Zastosowane rozwiązania technologiczne, takie jak aerator, pozwalają obniżyć zużycie wody nawet o 50%. Wszystkie wykorzystane elementy konstrukcyjne mają wysoką trwałość. Aby zredukować zużycie ołowiu, do produkcji baterii wykorzystywany jest mosiądz, a polipropylenowe elementy zastąpiono metalowymi.
Piave to elektroniczna bateria umywalkowa firmy Geberit, która idealnie sprawdzi się w przestrzeniach publicznych. System bezdotykowy pozwala zachować podwyższone standardy higieny oraz dodatkowo zmniejszyć zużycie wody. Uruchamiane czujnikiem podczerwieni baterie dostępne są w wersji z zasilaniem sieciowym, bateryjnym oraz niezależnym zasilaniem generatorowym. Seria dostępna jest w wersji ściennej (z wylewką w dwóch rozmiarach – 170 i 220 mm) lub stojącej, z mieszaczem lub bez.
Haptic to nowa seria armatury włoskiej firmy Ritmonio. Kolekcja składa się zarówno z baterii umywalkowych, wannnowych, prysznicowych, jak i bidetowych w różnych rozmiarach i wykończeniu. Wszystkie modele dostępne są w wersji chromowanej, czarno-białej oraz z uchwytem betonowym w odcieniach: szarym, różowym, bordowym, brązowym, niebieskim, żółtym i zielonym. W kolekcji oferowany jest mikser i uchwyty w standardach Eco oraz Ecoplus. Za projekt baterii odpowiada architekt Simone Micheli.