Coterie

to nowa kolekcja podwieszanych paneli akustycznych Anny Spakowskiej, stworzona we współpracy z amerykańską firmą Carnegie Fabrics. Panele wykonane z włoskiego filcu świetnie absorbują hałas. Kolekcja składa się z trzech wzorów oraz z wersji z haftem. Każdy z nich dostępny jest w dziewięciu wybranych kolorach.

Coterie

www.carnegiefabrics.com

ARC to dekoracyjne panele akustyczne autorstwa studia Stone Designs dla marki Blå Station inspirowane arkadami Koloseum. Elementy (90 x 45 cm) można dowolnie ze sobą zestawiać i montować bezpośrednio na ścianie za pomocą magnesów. Panele wykonane są z filcu poliestrowego formowanego na gorąco i mogą być wykończone różnymi tkaninami.
Lily to zintegrowane z oświetleniem panele akustyczne marki Abstracta autorstwa duetu projektantów Runy Klock & Hallgeira Homstvedta. Panel wykonano z formowanego filcu. Dostępny jest w dwóch średnicach – 90 i 120 cm, w różnej kolorystyce i wykończeniu. Produkt sprawdzi się w dużych, otwartych przestrzeniach, np. biurowych. Oferowany jest również w wersji bez oświetlenia.
Leaves, Rocks Panele akustyczne polskiej marki Acustio pozwalają na stworzenie dowolnych konfiguracji przestrzeni pracy. Umożliwiają odseparowanie od hałasu i dystrakcji panujących w biurze. Z ich pomocą bez problemu przearanżujemy miejsce pracy na przykład w kącik kawowy lub małą salkę konferencyjną. Dostępne są różne wielkości, kształty i kolory paneli.
Ecophon Solo™ to dźwiękochłonne panele wolno wiszące oferowane teraz w większych rozmiarach (300 x 120 cm, 240 x 60 cm), nowych kształtach (Baffle Wave i Baffle ZigZag) oraz w wersji zintegrowanej z oświetleniem. Dzięki wełnie szklanej, stanowiącej rdzeń płyt, elementy są lekkie i wytrzymałe. Nowe mocowanie bezpośrednie umożliwia montaż paneli w odległości 50 mm od stropu.
SOFTSOUND to akustyczne panele dekoracyjne autorstwa projektantki Anny Spakowskiej. Poszczególne elementy są ręcznie wytwarzane z wysokiej jakości filcu, a następnie mocowane (bez użycia kleju) do drewnianej ramy. Dzięki trójwymiarowej formie oraz wełnie, z której wykonane są segmenty, panele bardzo dobrze absorbują dźwięki. Można je stosować zarówno we wnętrzach publicznych, jak i mieszkalnych. Kolekcja składa się z dziewięciu wzorów. Istnieje możliwość tworzenia własnych kompozycji i kombinacji kolorystycznych.
Jak zaprojektować ciszę i komfort Efektem współpracy polskich projektantów i polskich producentów jest nowatorskie rozwiązanie, które nie tylko skutecznie redukuje poziom hałasu w pomieszczeniu, ale także wyróżni się w nim ciekawą formą. Poznajcie panele akustyczne EHØ.