Invisible

To dekoracyjna, wisząca lampa marki LEDS c4. Autorem projektu jest hiszpański dizajner Francesc Vilaró z Diba Studio. Wykonana ze stali i aluminium oprawa składa się z trzech źródeł światła, które można dowolnie ustawiać. Dostępna w wykończeniu matowa czerń. Lampa przy maksymalnym rozstawieniu ma 175 cm szerokości i 150 cm wysokości. Produkt został wykorzystany we wnętrzach klubokawiarni w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim (projekt wnętrz: Marta Koniczuk, projekt budynku: Renato Rizzi). Zdjęcie: foto&mohito.

Lampa Invisible
ProducentLEDS c4
Tagi:
Otel to seria minimalistycznych opraw oświetleniowych marki Chors, zaprojektowana przez pracownię Buck.Studio. Znakiem rozpoznawczym kolekcji jest forma, która opiera się na bazie brył obrotowych: stożka, kuli oraz walca, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Oprawy dostępne są w wersji z kloszem SPR (Soft-Prism) ograniczającym olśnienie. Model został wyróżniony znakiem jakości must have 2021.
Ego Lampa włoskiej marki z ponad dwudziestoletnią tradycją. W całości wykonana z mosiądzu, o stonowanej elegancji. Dzięki dobrej jakości soczewce, emituje mocny, kierunkowy strumień światła. Długość: 24 cm, średnica: 3 cm. Występuje w wersji lampy ściennej oraz sufitowo-ściennej.
Big Puff Lampa, która sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Jej cechą charakterystyczną jest lekka, wypełniona powietrzem bryła. Dzięki kolorowi klosza – ciepłej bieli z matowym wykończeniem – lampa świeci przyjemnym, rozproszonym światłem. Produkt dostarczany jest do samodzielnego napompowania.
Stone Travertine Gray To charakteryzująca się nieregularnym kształtem lampa wisząca z kolekcji STONE marki Nowodvorski Lighting. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego imitującego beton. Dostępna w wymiarze 90 x 913 cm, w czterech wariantach kolorystycznych. Produkt wykorzystuje źródło światła typu T5, które pozwala na jego równomierne rozproszenie. W skład serii wchodzi także lampa prostokątna o wymiarach 119 x 11 cm.
L001W To nowa lampa ścienna marki Pedrali autorstwa Alberto Basaglii i Natalii Roty Nodari. System zawieszenia opiera się na mocowanym do ściany stalowym ramieniu o długości 230 mm, wewnątrz którego znajduje się kabel (pozostała część kabla zwisa luźno wzdłuż ściany). Klosz wykonany jest z poliwęglanu. W ofercie firmy dostępna jest również lampa sufitowa.