Invisible

To dekoracyjna, wisząca lampa marki LEDS c4. Autorem projektu jest hiszpański dizajner Francesc Vilaró z Diba Studio. Wykonana ze stali i aluminium oprawa składa się z trzech źródeł światła, które można dowolnie ustawiać. Dostępna w wykończeniu matowa czerń. Lampa przy maksymalnym rozstawieniu ma 175 cm szerokości i 150 cm wysokości. Produkt został wykorzystany we wnętrzach klubokawiarni w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim (projekt wnętrz: Marta Koniczuk, projekt budynku: Renato Rizzi). Zdjęcie: foto&mohito.

Lampa Invisible
ProducentLEDS c4
Tagi:
Metropolis to lampa stojąca zaprojektowana przez młodego polskiego designera Jana Garncarka. Światło odbite od tafli metalu daje wyjątkowo ciepłą, wręcz ognistą barwę.
Aurata to lampa wisząca projektu Jana Garncarka. Stanowi połączenie prostych graficznych kształtów jak kreskę i kropka. Na skutek ich uprzestrzennienia powstały cztery klosze świecące w czterech kierunkach.
Otel to seria minimalistycznych opraw oświetleniowych marki Chors, zaprojektowana przez pracownię Buck.Studio. Znakiem rozpoznawczym kolekcji jest forma, która opiera się na bazie brył obrotowych: stożka, kuli oraz walca, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Oprawy dostępne są w wersji z kloszem SPR (Soft-Prism) ograniczającym olśnienie. Model został wyróżniony znakiem jakości must have 2021.
Ego Lampa włoskiej marki z ponad dwudziestoletnią tradycją. W całości wykonana z mosiądzu, o stonowanej elegancji. Dzięki dobrej jakości soczewce, emituje mocny, kierunkowy strumień światła. Długość: 24 cm, średnica: 3 cm. Występuje w wersji lampy ściennej oraz sufitowo-ściennej.
Big Puff Lampa, która sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Jej cechą charakterystyczną jest lekka, wypełniona powietrzem bryła. Dzięki kolorowi klosza – ciepłej bieli z matowym wykończeniem – lampa świeci przyjemnym, rozproszonym światłem. Produkt dostarczany jest do samodzielnego napompowania.
Stone Travertine Gray To charakteryzująca się nieregularnym kształtem lampa wisząca z kolekcji STONE marki Nowodvorski Lighting. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego imitującego beton. Dostępna w wymiarze 90 x 913 cm, w czterech wariantach kolorystycznych. Produkt wykorzystuje źródło światła typu T5, które pozwala na jego równomierne rozproszenie. W skład serii wchodzi także lampa prostokątna o wymiarach 119 x 11 cm.