Lyse i Slid

to najnowsze wolno stojące umywalki w ofercie marki FJORDD, dostępne w dziewięciu naturalnych odcieniach. Lyse ma formę delikatnie zwężającego się ku dołowi walca. Idealnie owalny przekrój oraz wyważone proporcje czynią z niej niemal minimalistyczną rzeźbę. Ustawiona w nowocześnie zaaranżowanej łazience przyciągnie wzrok i podkreśli elegancję aranżacji. Slid zwraca z kolei uwagę geometryczną sylwetką. Może stać się centralnym punktem łazienki i nadać wnętrzu wyrazisty charakter. Ścięty tył idealnie przylega do ściany, dzięki czemu cały model zajmuje mniej miejsca. Funkcjonalna jest również półka, która może posłużyć do montażu baterii lub jako miejsce na kosmetyki i akcesoria.

Lyse i Slid
Umywalka Lyse; fot. FJORDD

www.fjordd.com

Frieze to kolekcja łazienkowa marki Ex.t autorstwa studia Marcante-Testa, inspirowana serią prac Roya Lichtensteina. Model wykonano z tworzywa Livingtec® i jest dostępny w różnych kolorach, w wersji wolnostojącej i nablatowej, również ze zintegrowaną armaturą. Produkty Ex.t, tworzone przez międzynarodowych projektantów i wykonane przez toskańskich rzemieślników, promują nową koncepcję łazienki, łączącą tradycję z innowacyjną formą.
Baterie drewniane firmy Luxum to pierwsza w Polsce armatura wytwarzana z wyselekcjonowanego drewna. Powłoka odporna jest na uszkodzenia, działanie środków chemicznych, i promieni słonecznych. Baterie dostępne są w 8 rodzajach: umywalkowa wysoka, umywalkowa niska, umywalkowa bezdotykowa, wannowa ścienna, wannowa wolnostojąca, termostatyczna, prysznicowa i bidetowa.
TECEsquare II Kolekcję przycisków spłukujących do WC wykonano z metalu. Produkt dedykowany jest wszystkim spłuczkom TECE, a jego montaż nie wymaga dodatkowej ramki czy uzupełniającego wyposażenia. W skład serii TECEsquare II wchodzą też przyciski w wersji biel połysk, stal szczotkowana, chrom połysk i czarny matowy. Wymiary: 15 cm x 22 cm.
Ago, Catino, Urna i Verso W ofercie serii umywalek Ago, Catino, Urna i Verso znajduje się 31 kolorów. Wykonane są z materiału Flumood co sprawia, że są odporne na codzienne użytkowanie i przyjemne w dotyku. Produkty pomalowano kolorami z palety producenta.
Aveo New Generation Linia składa się z wanny (opcjonalnie z nagłośnieniem), umywalki, misy ustępowej oraz szafek w różnych wymiarach, komody i podświetlanych luster z lampami LED, z możliwością regulacji barwy światła.
Alba VerdeLine W skład kolekcji wchodzą: bateria umywalkowa wyposażona w perlator z systemem usuwania kamienia wapiennego; bateria wannowa ścienna z przełącznikiem wanna/natrysk, dwie baterie natryskowe z ogranicznikami przepływu – ścienna oraz podtynkowa 2-funkcyjna, a także bidetowa z automatycznym korkiem spustowym i perlatorem z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego.