Piave

to elektroniczna bateria umywalkowa firmy Geberit, która idealnie sprawdzi się w przestrzeniach publicznych. System bezdotykowy pozwala zachować podwyższone standardy higieny oraz dodatkowo zmniejszyć zużycie wody. Uruchamiane czujnikiem podczerwieni baterie dostępne są w wersji z zasilaniem sieciowym, bateryjnym oraz niezależnym zasilaniem generatorowym. Seria dostępna jest w wersji ściennej (z wylewką w dwóch rozmiarach – 170 i 220 mm) lub stojącej, z mieszaczem lub bez.

Piave

www.geberit.pl

Tagi:
Grifo Pie to baterie podłogowe zaprojektowane z myślą nie tylko o pięknym wyglądzie, lecz także o funkcjonalności na każdym etapie. Ich kompaktowy podtynkowy korpus pozwala na czystą i łatwą instalację oraz gwarantuje pionowe ustawienie i pewność, że bateria będzie idealnie umiejscowiona.
Zaffiro to nowa kolekcja baterii łazienkowych marki FDESIGN. Zastosowane rozwiązania technologiczne, takie jak aerator, pozwalają obniżyć zużycie wody nawet o 50%. Wszystkie wykorzystane elementy konstrukcyjne mają wysoką trwałość. Aby zredukować zużycie ołowiu, do produkcji baterii wykorzystywany jest mosiądz, a polipropylenowe elementy zastąpiono metalowymi.
Haptic to nowa seria armatury włoskiej firmy Ritmonio. Kolekcja składa się zarówno z baterii umywalkowych, wannnowych, prysznicowych, jak i bidetowych w różnych rozmiarach i wykończeniu. Wszystkie modele dostępne są w wersji chromowanej, czarno-białej oraz z uchwytem betonowym w odcieniach: szarym, różowym, bordowym, brązowym, niebieskim, żółtym i zielonym. W kolekcji oferowany jest mikser i uchwyty w standardach Eco oraz Ecoplus. Za projekt baterii odpowiada architekt Simone Micheli.
Baterie Pretto Nową linię produktów w portfolio marki Laveo cechuje niepowtarzalny, loftowy charakter i minimalistyczny kształt.