PRIME

to jedna z propozycji bram garażowych firmy Wiśniowski. Produkt charakteryzuje się wysokimi parametrami izolacji. Innowacyjne rozwiązania takie jak chronione prowadnice, czujniki przeciążeniowe i ruchu gwarantują bezpieczne użytkowanie. W kolekcja Home Inclusive 2.0 istnieje możliwość samodzielnego spersonalizowania bramy, drzwi i ogrodzeń wybierając spośród 16 kolorów, podkreślonych strukturą 3D. Bramy mogą stać się również częścią systemu smartCONNECTED.

PRIME

www.wisniowski.pl

MakroPro 2.0. ELH to nowa brama elewacyjna firmy Wiśniowski. Specjalna konstrukcja może być wypełniona dowolnym materiałem, tak by tworzyć jednolitą powierzchnię z fasadą (zarówno niedocieploną, jak i z dociepleniem). Skrzydło może osiągać rozmiar do 20 m2, a maksymalna grubość materiału wypełniającego to 4 cm. Podwójnie przeprofilowana prowadnica z blachy stalowej gwarantuje konstrukcji odpowiednią wytrzymałość, a system uszczelniający ThermoSet – właściwą izolację.
WIŚNIOWSKI i architekci Architekt nie może zaprojektować specjalnych drzwi, które będą uzupełniały jego projekt. Musi raczej korzystać z tych dostępnych na rynku. Większość producentów oferuje twarde, niezmienne wymiary produkcyjne. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI nie mają zamkniętych tabelek z wymiarami – klient może je dostosować do swoich potrzeb, co do centymetra.
Ulepszanie dobrego – rozmowa z Krystyną Baran, prezes zarządu firmy Wiśniowski Największym sukcesem naszej firmy jest to, że udało nam się zmienić sposób, w jaki myślą klienci. Zdołaliśmy „wychować” pokolenie, które ceni jakość i design – o inteligentnym sterowaniu urządzeniami domowymi, automatyzacji, która sprawi, że nasze mieszkania staną się bezobsługowe i projektach prospołecznych rozmawiamy z Krystyną Baran, prezes zarządu firmy Wiśniowski.
Brama segmentowa UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach skrzydła. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,37 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy.