fotka z /zdjecia/9PE-P_projekty_2_01.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH NA ARENA DESIGN

2010-05-26 2:00

Po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystawa około 200 dyplomów z sześciu wydziałów ASP. Wystawy prezentują szerokie spektrum działań projektowo – badawczych, prace studenckie wdrażane do produkcji przez fabryki, jak również eksperymentalne obiekty z dziedzin sustainable i flexible design będące zapowiedzią nowych idei, funkcji i materiałów.

Czytaj także>>

Poznańskie spotkania z dizajnem 27-30.05.2010 POZNAŃ - FILM!arena DESIGN to wydarzenie dedykowane współczesnemu wzornictwu i architekturze, ze szczególnym naciskiem na związki szeroko pojętego projektowania z biznesem. Ideą wydarzenia jest stworzenie platformy dialogu i współpracy dla przedsiębiorców, projektantów i architektów.W tym roku arena DESIGN odbędzie się równolegle z premierową edycją Targów Designu moodFORM.

Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu po raz pierwszy prezentuje wystawę wszystkich dyplomów magisterskich z sześciu wydziałów:Architektury i Wzornictwa, Grafiki, Malarstwa, Rzeźby i Działań Przestrzennych, Komunikacji Multimedialnej oraz Edukacji Artystycznej. Ekspozycji będzie towarzyszył katalog „D_09.”, dyplomów ASP z ubiegłego roku.

Otwarcie wystawy: 7 czerwca 2010, godz. 16.00

Wystawa będzie czynna od 8 do 15 czerwca 2010, w godzinach: 12.00-18.00,wejście do hali nr 1 od ul. Głogowskiej (bez konieczności wchodzenia na tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich).

Projekt aranżacji wystawy: Piotr Tetlak.Projekt powstał we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

AKADEMIA SZTUK PIEKNYCH NA ARENA DESIGN

27 – 30 majaWYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA na arena DESIGN, MTP PoznańEuropejski dizajn dla biznesu.Cztery wystawy tematyczne prezentujące prace dyplomowe i semestralne Katedr Mebla i Designu: 9 PE-P / Flexible Design / Experimental Design / Re:designWystawy prezentują szerokie spektrum działań projektowo – badawczych, zarówno prace studenckie wdrażane do produkcji przez fabryki Mikomax, BRW i SIRO we współpracy z firmami Schattdecor, Kronospan, Hettich i Forbo, jak również eksperymentalne obiekty z dziedzin sustainable i flexible design będące zapowiedzią nowych idei, funkcji i materiałów. Więcej informacji: www.asp.poznan.pl

29 maja, 19.00 (otwarcie) – 4 czerwcagaleria ASP+design, ul. Wolnica 9, budynek „E”, ASP w Poznaniu

W ramach POZNAŃ ŻYJE DESIGNEM:Wystawa MEBEL 2010 prezentuje zbiór mebli i obiektów z kolekcji Katedry Mebla przedstawiając wybrane projekty pięciu Pracowni Katedry realizujące odmienne autorskie programy badawczo – dydaktyczne.

fotka z /zdjecia/9PE-P_projekty_2.jpeg

i

Autor: Archiwum Architektury