Architektura MuratorWydarzeniaArchitektoniczna Liga Golfa

Architektoniczna Liga Golfa

Architektoniczna Liga Golfa (ALG) ma na celu rozpowszechnianie golfa wśród architektów, projektantów oraz osób związanych z architekturą. Na wrzesień i październik zaplanowano szereg turniejów oraz rozgrywki finałowe.

Architektoniczna Liga Golfa

W ramach Architektonicznej Ligi Golfa organizowane są spotkania dla początkujących, umożliwiające rozpoczęcie przygody z golfem, akademie dla graczy zaawansowanych, turnieje lokalne oraz turnieje wyjazdowe na zaprzyjaźnionych polach. Ideą przewodnią jest zachęcenie osób związanych z architekturą do rozpoczęcia nauki gry w golfa, a tym którzy już grają umożliwienie dalszego rozwoju oraz wspólnej zabawy podczas turniejów.

Celem akademii golfowych jest zapoznanie zaproszonych gości z tym sportem i zachęcenie do jego uprawiania. Akademie są prowadzone przez zawodowych trenerów golfa w wesołej atmosferze, połączone z turniejem ALG i zakończone uroczystym rozdaniem nagród.

Terminy jesiennych rozgrywek:

WRZESIEŃ
5 IX Sobota ALG – XII turniej GOLF PARK JÓZEFÓW
18 IX Piątek ALG – XIII turniej + Mistrzostwa Polski Architektów ROSA PRIVATE GOLF CLUB
19 IX Sobota ALG – XIV turniej + Mistrzostwa Polski Architektów ROSA PRIVATE GOLF CLUB

PAŹDZIERNIK
4 X Niedziela ALG – XV turniej GOLF PARK JÓZEFÓW
17 X Sobota ALG – GALA FINAŁOWA

Koszt to 40zł (w tym opieka trenera, piłki i sprzęt).

Tagi:
Architektoniczna Liga Golfa: InDistrict Golf Cup Kolejny architektoniczny turniej z serii już 17 czerwca w Józefowie. Architektura-murator jest patronem wydarzenia.
Trwają rozgrywki Architektonicznej Ligi Golfa 3 września w Golf Park Józefów odbędzie się kolejny w tym sezonie turniej golfowy architektów. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem przewidziano akademię golfa dla początkujących.
Rozpoczęcie sezonu Architektonicznej Ligi Golfa Rusza piąty sezon Architektonicznej Ligi Golfa. Pierwszy turniej odbędzie się już 24 kwietnia w Golf Park Józefów.
Architektoniczna Liga Golfa - podsumowanie sezonu 2015 Od wiosny do jesieni trwa sezon golfowy, a tym samym rozgrywki Architektonicznej Ligi Golfa. Przez cały rok architekci brali udział w akademiach golfa oraz turniejach, podczas których zbierali punkty do klasyfikacji generalnej.
Architektoniczna Liga Golfa 22 kwietnia rozpoczyna się pierwszy sezon Architektonicznej Ligi Golfa.  Organizatorzy zapraszają do niej architektów, urbanistów, projektantów wnętrz, studentów architektury