Architektura MuratorWydarzeniaBezpłatne szkolenie BIM dla architektów

Bezpłatne szkolenie BIM dla architektów

Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat zaprasza na bezpłatne warsztaty on-line poświęcone wykorzystywaniu rozwiązań technologii BIM w praktyce architektonicznej. Podczas warsztatów nauczysz się m.in. praktycznego modelowania parametrycznego i dowiesz, jak unikać błędów dzięki koordynacji geometrii 3D. Liczba miejsc ograniczona!

Bezpłatne szkolenie BIM dla architektów

Już 17 listopada o godz. 10.00 odbędzie się szkolenie on-line poświęcone wykorzystywaniu rozwiązań technologii BIM w praktyce architektonicznej. Podczas warsztatów nauczysz się praktycznego modelowania parametrycznego, stworzysz symulacje różnych faz projektu z wglądem w wirtualny obraz inwestycji, podniesiesz efektywność współpracy w różnych środowiskach projektowych z wykorzystaniem formatu IFC, a także dowiesz się, jak unikać błędów dzięki koordynacji geometrii 3D.

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie skierowane jest m.in. do architektów, konstruktorów i BIM koordynatorów. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidują materiały szkoleniowe. Po spotkaniu przewidziany jest panel dyskusyjny z prelegentami.

Udział w nim jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja, a liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji na stronie: www.cssip.pl.

Tagi:
BIM
Osiedle Mieszkanie Plus Ratuszowa w technologii BIM Projekt osiedla Mieszkanie Plus Ratuszowa według projekt BE DDJM Architekci powstanie w technologii BIM. Ten nowy zespół na warszawskiej Pradze ma zostać oddany do użytku na przełomie 2021 i 2022 roku.
BIM od podstaw – przewodnik w 8 krokach W świecie architektonicznym BIM stosowany jest już dość powszechnie. W raporcie „BIM, współpraca, chmura w polskim budownictwie” stosowanie BIM deklaruje 43% firm, co daje wzrost w wysokości 76% w porównaiu z rokiem 2015.
BIM – trendy i technologie. Rozwiązania Autodesk. BIM na dobre zadomowił się w biurach projektowych, doceniany jest także przez wykonawców, powoli buduje swoje miejsce w świadomości inwestorów. Wiele funkcjonalności związanych z BIM jest już dostępnych. Przyszedł czas na ich szersze zastosowanie w całym cyklu powstawania inwestycji. Jak wykorzystać w pełni potencjał modelowania informacji o budynku? Jak rozwiązania Autodesk wspierają ten proces?
Metodyka BIM: krok po kroku Na polskim rynku BIM dzieje się coraz więcej. William Gibson – autor znanej powieści „Neuromancer”– napisał: Przyszłość już nadeszła, jedynie nie jest jeszcze równomiernie porozkładana. Na razie nie przypomina to jeszcze gorączki złota (czy raczej gold rush, bo działania odnoszą się głównie do standardów angloamerykańskich), tym bardziej jednak należy zadbać o zachowanie pewnych reguł, z którymi technologia BIM jest nierozłącznie związana.
Vectorworks 2020 – najnowsza odsłona oprogramowania BIM i CAD. Jakie ma zalety Vectorworks 2020? 10 września swoją premierę miała najnowsza wersja oprogramowania BIM: Vectorworks 2020. Tłumaczymy, o jakie funkcje została wzbogacona i czym różni się od poprzedniej. Zalety Vectorworks 2020.
Nowe oblicze BIM 2019 – prelekcje i warsztaty! Lex Ransijn, Agron Derella, Dariusz Kasznia i Roberto Minnucci to tylko niektórzy eksperci technologii BIM, którzy wystąpią podczas listopadowej konferencji Nowe oblicze BIM 2019! „Architektura-murator” jest partnerem medialnym wydarzenia.