Architektura MuratorWydarzeniaBezpłatne szkolenie BIM dla architektów

Bezpłatne szkolenie BIM dla architektów

Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat zaprasza na bezpłatne warsztaty on-line poświęcone wykorzystywaniu rozwiązań technologii BIM w praktyce architektonicznej. Podczas warsztatów nauczysz się m.in. praktycznego modelowania parametrycznego i dowiesz, jak unikać błędów dzięki koordynacji geometrii 3D. Liczba miejsc ograniczona!

Bezpłatne szkolenie BIM dla architektów

Już 17 listopada o godz. 10.00 odbędzie się szkolenie on-line poświęcone wykorzystywaniu rozwiązań technologii BIM w praktyce architektonicznej. Podczas warsztatów nauczysz się praktycznego modelowania parametrycznego, stworzysz symulacje różnych faz projektu z wglądem w wirtualny obraz inwestycji, podniesiesz efektywność współpracy w różnych środowiskach projektowych z wykorzystaniem formatu IFC, a także dowiesz się, jak unikać błędów dzięki koordynacji geometrii 3D.

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie skierowane jest m.in. do architektów, konstruktorów i BIM koordynatorów. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidują materiały szkoleniowe. Po spotkaniu przewidziany jest panel dyskusyjny z prelegentami.

Udział w nim jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja, a liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji na stronie: www.cssip.pl.

Tagi:
BIM
Osiedle Mieszkanie Plus Ratuszowa w technologii BIM Projekt osiedla Mieszkanie Plus Ratuszowa według projekt BE DDJM Architekci powstanie w technologii BIM. Ten nowy zespół na warszawskiej Pradze ma zostać oddany do użytku na przełomie 2021 i 2022 roku.
Metodyka BIM: krok po kroku Na polskim rynku BIM dzieje się coraz więcej. William Gibson – autor znanej powieści „Neuromancer”– napisał: Przyszłość już nadeszła, jedynie nie jest jeszcze równomiernie porozkładana. Na razie nie przypomina to jeszcze gorączki złota (czy raczej gold rush, bo działania odnoszą się głównie do standardów angloamerykańskich), tym bardziej jednak należy zadbać o zachowanie pewnych reguł, z którymi technologia BIM jest nierozłącznie związana.
Vectorworks 2020 – najnowsza odsłona oprogramowania BIM i CAD. Jakie ma zalety Vectorworks 2020? 10 września swoją premierę miała najnowsza wersja oprogramowania BIM: Vectorworks 2020. Tłumaczymy, o jakie funkcje została wzbogacona i czym różni się od poprzedniej. Zalety Vectorworks 2020.
Nowe oblicze BIM 2019 – prelekcje i warsztaty! Lex Ransijn, Agron Derella, Dariusz Kasznia i Roberto Minnucci to tylko niektórzy eksperci technologii BIM, którzy wystąpią podczas listopadowej konferencji Nowe oblicze BIM 2019! „Architektura-murator” jest partnerem medialnym wydarzenia.
Energos – moduł kalkulacji energetycznych w Vectorworks (BIM 6D): jak optymalnie wykorzystać go w procesie projektowania Niskie zużycie mediów, zwłaszcza energii, to jedna z kluczowych cech budynku zrównoważonego. Moduł kalkulacji energetycznych Energos pozwala architektom znacząco usprawnić i skrócić przebieg prac projektowych.
Modeluj w 3D bez ograniczeń Na rynku dostępne są liczne programy do modelowania 3D. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Dla architektów szczególnie istotna jest elastyczność i łatwość obsługi programu, co znacznie ułatwia proces projektowania. Równie ważne aspekty to precyzja i szczegółowość, dzięki czemu projekty mogą spełnić ścisłe wymogi branży. Z tego względu wielu profesjonalnych projektantów podczas pracy nad jednym projektem korzysta z kilku oddzielnych programów.