Cykl spotkań dla architektów i designerów PERSPEKTYWA

i

Autor: Archiwum Architektury Dorota Szlachcic

Dorota Szlachcic gościem cyklu spotkań dla architektów

2015-11-05 12:39 Materiał sponsorowany

W ramach cyklu spotkań PERSPEKTYWA, współautorka wrocławskiego Afrykarium Dorota Szlachcic, opowie o swoich największych projektach oraz zaletach uczestnictwa w konkursach architektonicznych. Natomiast trener biznesu Jacek Rozenek udzieli wskazówek dotyczących relacji z klientami, zarządzania pracownią i własnością intelektualną.

Dorota Szlachcic jest laureatką Honorowej Nagrody wrocławskiego oddziału SARP 2015. Współtworzy pracownię ArC2, która zaprojektowała siedzibę wrocławskiego Afrykarium. Podczas spotkań architektów i designerów opowie o tym i innych projektach, takich jak Oceanario de Namibe w Angoli czy nagrodzonej w międzynarodowym konkursie koncepcji schroniska wysokogórskiego w Nepalu.

Dorota Szlachcic przybliży także zagadnienia związane z konkursami architektonicznymi, które według projektantki pozwalają przewietrzyć umysł, znaleźć nowe idee i innowacyjne pomysły. To właśnie zajęcie drugiego miejsca w konkursie Himalayan Mountain Hut umożliwiło jej udział przy realizacji unikalnego schroniska górskiego w Nepalu, które kształtem nawiązuje do turystycznego śpiwora.

- Obecność Doroty Szlachcic to okazja do przyjrzenia się nietypowym projektom od podszewki. Doświadczona architekt podpowie gościom, jak znaleźć w sobie pokłady kreatywności potrzebne do realizacji tego typu zawodowych wyzwań – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA.

Podobnie, jak w ubiegłym roku, gościem specjalnym wieczorów będzie też Jacek Rozenek – doświadczony coach i trener biznesu. Tym razem opowie o metodach skutecznej perswazji, relacjach z klientami, zarządzaniu pracownią oraz własnością intelektualną. Dzięki szkoleniu obecni na spotkaniach goście dowiedzą się, jak przekonywać klientów do swoich pomysłów i sprawiać, by inni chcieli je realizować. Architekci i designerzy obecni na wieczorach PERSPETYWA poszerzą wiedzę o komunikacji z klientem i skutecznym wykorzystywaniu potencjału pracowników.

Wieczory architektów i designerów PERSPEKTYWA odbędą się w 7 największych miastach Polski. Terminy i miejsca trzech najbliższych spotkań to:

· 24 listopada 2015 Warszawa

· 26 listopada 2015 Poznań

· 2 grudnia 2015 Wrocław

Rejestracja na spotkania jest możliwa poprzez formularz internetowy lub przez wysłanie maila na adres perspektywa@prexpert.com.pl. Wstęp wolny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dostępne na stronie: http://perspektywaspotkania.pl/

Organizator spotkań: Häfele Polska