fotka z /zdjecia/nagroda_art(2).jpg

i

Autor: Archiwum Architektury

Dyplom Roku

2010-04-07 2:00

W imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Architektów Polskich zapraszamy na uroczystość wręczenia Dorocznej Nagrody SARP im. Zbyszka Zawistowskiego za najlepszy magisterski projekt dyplomowy polskich uczelni architektonicznych.

Do nagrody zgłaszane są projekty zakwalifikowane przez komisje powołane przez właściwe zarządy oddziałów SARP w porozumieniu z wydziałami lub instytutami architektury. Głównym kryterium oceny projektów zgłaszanych do nagrody są wartości architektoniczne i urbanistyczne opracowanego zadania, rozwiązanego z pełną świadomością znaczenia procesu przestrzennego kształtowania środowiska człowieka. Nagroda przyznawana jest od 1964 roku.

Czytaj także>> DYPLOM ROKU 2009 otrzymała arch. Dorota Żurek za pracę dyplomową: Muzeum – projekt muzeum archeologicznego Gyeonggi – do Jeongok w Korei Południowej wykonaną na WYDZIALE ARCHITEKTURY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ pod kierunkiem: dr inż. arch. Damiana Radwańskiego

Uroczystość połączona z otwarciem wystawy prac konkursowych odbędzie się 10 kwietnia 2010 roku (sobota) o godz. 14.00 w siedzibie Stowarzyszenia w Warszawie, ul. Foksal 2. Wystawa czynna będzie w dniach 11-16 kwietnia 2010 roku w godz. 10.00-18.00.

Podczas uroczystości wręczenia Nagrody im. Zbyszka Zawistowskiego na najlepszy Dyplom Roku, ogłoszenie zostaną wyniki konkursuŁAZIENKI SARP na przebudowę i modernizację łazienek w Pałacu Zamoyskich.

fotka z /zdjecia/nagroda_art(2).jpg

i

Autor: Archiwum Architektury