Architektura MuratorWydarzenia Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie. Lentewenc Interiors & Design Warsaw 2013

Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie. Lentewenc Interiors & Design Warsaw 2013

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie - Interiors & Design Warsaw 2013 odbędzie się w dniach 10-12 września. Międzynarodowe targi wnętrzarskie podzielone będą na sześć działów: wnętrza i wzornictwo,
tekstylia dekoracyjne, podłogi, schody i poręcze, wykończenie wnętrz, farby i pokrycia

Podczas I edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie – Interiors & Design Warsaw 2013 zostaną zaprezentowane nowe trendy, technologie, produkty i usługi z dziedziny wykończenia i wyposażenia wnętrz. W ciągu trzech dni w warszawskiej hali EXPO XXI zapoznać się będzie można z nowymi produktami firm działających na europejskim i azjatyckim rynku; pokazom towarzyszyć będą wykłady, panele dyskusyjne oraz warsztaty.
Międzynarodowe Targi Interiors & Design Warsaw 2013 dzielą się na sześć sektorów: wnętrza i wzornictwo, tekstylia dekoracyjne, podłogi, schody i poręcze, wykończenie wnętrz, farby i pokrycia.
Targi stanowić mają jedną z najważniejszych platform biznesowych w branży wnętrzarsko-dekoracyjnej, umożliwiając dostęp do najnowszych rozwiązań i dając możliwość wymiany doświadczeń . Spowolnienie w branży budowlanej i coraz częściej sygnalizowane problemy firm budowlanych nie mają jeszcze przełożenia na rynku wnętrzarsko-dekoracyjnym – podkreślają organizatorzy targów

W tym samym terminie, tj. w dniach 10 - 12 września 2012 roku odbędzie się również  pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW  BUILD 2013. W trakcie trzydniowego spotkania prezentowane będą najlepsze materiały budowlane, narzędzia budowlane oraz sprzęt budowlany,  zaś zaproszeni eksperci omawiać będą projekty budowlane, przykłady zastosowania stolarki budowlanej, różnych systemów grzewczych czy materiałów izolacyjnych.


Trzecim wydarzeniem rozgrywającym się w tym samym czesie w hali EXPO 21 będą  Międzynarodowe Targi Technologii Produkcji Okien i Drzwi w Warszawie Windows & Doors Warsaw 2013.
Główne tematy poruszane przez specjalistów podczas tych targów to technologie okienne, technologie szklane czy aluminium, zacienianie i wentylacja, systemy napędowe i sterowania bram, a także produkcja szkła, obróbka szkła i metali, sprzęt i okucia do drzwi.


Organizator Targów
Targi przygotowała firma Lentewenc, stanowiąca część ITE Group Plc., która co roku organizuje ponad 200 imprez targowych w 14 krajach, miedzy innymi jak największe targi w Rosji – Targi Budownictwa i Wnętrzarstwa MosBuild.

Międzynarodowe Targi  Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW  BUILD 2013
Międzynarodowe Targi Technologii Produkcji Okien i Drzwi w Warszawie Windows & Doors Warsaw 2013

10-12 września 2013, hala EXPO 21, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
więcej szczegółów i program wydarzeń już wkrótce w serwisie

I edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie – Interiors & Design Warsaw 2013
I edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie – Interiors & Design Warsaw 2013