Architektura MuratorWydarzeniaMłodzi do Łodzi 2013: zdjęcie zbiorowe uczestników konfrontacji

Młodzi do Łodzi 2013: zdjęcie zbiorowe uczestników konfrontacji

W nowej galerii - zdjęcie zbiorowe uczestników Młodzi do Łodzi 2013 i fotografie ze spotkania  

Kuba Snopek mówi o instytucie Striełka, Młodiz do Łodzi 2013
Kuba Snopek mówi o instytucie Striełka, Młodiz do Łodzi 2013

Ogólnopolskie konfrontacje architektoniczne Młodzi do Łodzi 2013 już za nami; wkrótce na stronie pojawi się podsumowanie tegorocznej edycji oraz filmy, w jednym z najbblizszych numerów miesięcznika "Architektura-murator" znajdzie się obszerna relacja ze spotkania. Jesienią plansze uczestników, prezentowane na wystawie otwartej w czasie łódzkiej Nocy Muzeów pojawią się na wystawie zorganizowanej przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w ramach kolejnej edycji festiwalu Warszawa w Budowie.

Tymczasem zapraszamy do przeglądania nowej galerii zdjęć - na pierwszym miejscu wspólna fotografia uczestników.

Młodzi do Łodzi 2018 - Lokalność Jak realizować pomysły w ramach działań oddolnych? Czy architekt-urzędnik może więcej niż architekt-aktywista? Prowadząca panel: Małgorzata Dembowska
Młodzi do Łodzi 2018 - Arch(i)migranci Polski rynek pracy. Wyjeżdżać? Wracać? Czy jesteśmy przygotowani na przyjęcie architektów-obcokrajowców? Prowadząca panel Arch(i)migranci - Monika Arczyńska
Młodzi do Łodzi 2018 - fotorelacja Zakończyliśmy naszą czwartą edycję - dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zobaczcie, jak dyskutowaliśmy, debatowaliśmy i dzieliliśmy się wiedzą 18-19 maja w Łodzi!
Młodzi do Łodzi - dlaczego warto? Michał Stangel Dlaczego warto wziąć udziął w MdŁ - opowiada założyciel pracowni ARCA, Michał Stangel.
Młodzi do Łodzi - dlaczego warto? Hubert Trammer Jeszcze dwa dni na wysyłanie plansz! Dlaczego warto wziąć udziął w MdŁ - opowiada architekt i wykładowca Hubert Trammer.
Poznajcie tematy paneli dyskusyjnych! Prezentujemy opisy siedmiu paneli dyskusyjnych oraz biogramy panelistów czwartej edycji konfrontacji Młodzi do Łodzi!