Architektura MuratorWydarzeniaNagroda PASCAL 2016

Nagroda PASCAL 2016

Nagroda PASCAL przyznawana jest w ramach targów "Forum wentylacja, Salon klimatyzacja" za niestandardowe i kompleksowe rozwiązania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Do ścisłego finału zakwalifikowano 11 firm, przyznano trzy równorzędne nagrody.

Nagroda PASCAL 2016

14. edycja targów "Forum wentylacja, Salon klimatyzacja" odbyła się w Warszawie w dniach 1-2 marca 2016 roku. Było to największe w Polsce spotkanie dedykowane branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. 172 wystawców, prawie 6000 gości z 19 państw, stoiska targowe na ponad 8000 m2 powierzchni.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w dniu 1 marca 2016 ogłoszono laureatów nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja, m.in. nagrody PASCAL 2016 przyznawanej za niestandardowe, kompleksowe rozwiązania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych podnoszących komfort użytkowników. Do ścisłego finały trafiło 11 firm, trzy równorzędne nagrody otrzymali:

Buro Hapold Polska Sp. z o.o. za projekt instalacji w budynku biurowym Spektrum Tower, Epstein Sp. z o.o. za projekt instalacji w budynku mieszkalnym z usługami Cosmopolitan Tower oraz Roger Preston Polska Sp. z .o.o. za projekt instalacji w obiekcie budynek biurowo-handlowym Green Day.

Tagi:
Nagrody PASCAL 2019 przyznane Znamy laureatów nagrody PASCAL 2019, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków.
Startuje V edycja Nagrody PASCAL na najlepsze projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia Stowarzyszenie Polska Wentylacja rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do V edycji konkursu o Nagrodę PASCAL. Premiowane będą te inwestycje, w których zastosowano rozwiązania zapewniające wysoką efektywność energetyczną, komfort użytkowników i dobrą jakość powietrza wewnętrznego.
Nagrody PASCAL 2017 przyznane Znamy laureatów nagrody PASCAL 2017, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków.
Nagroda PASCAL 2017 Zbliża się rozstrzygnięcie trzeciej edycji nagrody PASCAL, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków. Nagrody zostaną wręczone podczas targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w Warszawie.
Nagroda PASCAL 2016 Już po raz drugi Stowarzyszenie Polska Wentylacja nagrodzi innowacyjne projekty instalacji, klimatyzacji i chłodzenia w obiektach oddanych do użytku w latach 2014-2015. Laureatów poznamy 1 marca 2016 roku.